Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GG & Gadu-Gadu HD ~ Gadu Gadu na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#301 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 28 sierpnia 2012 - 16:55

...Czyli jeśli wyłączę GG i ktoś napiszę wcześniej, to nic nie dojdzie, czy też będę musiał czekać na wiadomość 10 min.?...


Nie, jeśli wyłączysz to przez pewien okres czasu, powiedzmy 10 minut otrzymujesz standardowe powiadomienia aplikacji GG, zawierające nadawcę i treść. Po tym czasie GG się zamraża i przechodzi na Push. A na nim to już nic nie widać w powiadomieniu poza wcześniej wymienionym przeze mnie komunikatem.

#302 j4błk0

j4błk0
  • 124 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 01 września 2012 - 14:34

Słuchajcie, ja wogóle nie moge się zalogować. Wpisuje numer i hasło, e mail i hasło, kilkukrotnie i wyświetla się "Błedny login lub hasło". iPhone 4S iOS 5.1.1

#303 dark32

dark32
  • 5 postów

Napisano 11 września 2012 - 17:08

GG nie chce się uruchomić

Posiadam iPhona 4S. Pobrałem GG na telefon z AppStore. Wlaczam GG, wpisuje login i hasło, daje zaloguj i tu pojawia sie problem.
Widać, że aplikacja wgrywa się, jednak nie przechodzi dalej. Na ekranie pozostaje dalej login i haslo, tak jakby GG sie zawiesiło. Nie wyskakują żadne komunikaty. [url=http://imageshack.us/photo/my-images/542/imageltw.jpg/]ImageShack® - Online Photo and Video Hosting[/url] - screen z ekranu . Próbowałem już następujących rzeczy : przeinstalowywanie GG , logowanie sie na inny nr, czyściłem iPhonea, odtwarzałem z kopi zapasowej, wprowadzałem w tryb DFU ale niestety żadna z tych czynności nie pomogła :c więc proszę o pomoc.

#304 simlock-zdalnie

simlock-zdalnie
  • 3 postów

Napisano 20 września 2012 - 18:57

Problem z pocztą, gg (aplikacje w tle) Witam forumowiczów, posiadam iphone 4 iOS 6.0, wcześniej używałem galaxy s2 więc tutaj się nie orientuje otóż chodzi mi o aplikacje działające w tle gg oraz poczte, obie te aplikacje są mi niezmiernie potrzebne jednakże program pocztowy automatycznie nie odświeża mi się, dopiero przy wejściu w aplikacje. To samo tyczy się gg, nie przychodzą mi wiadomości tylko dopiero jak wejdę w aplikacje. Bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje. Uprzedzę pytania, dostęp do internetu mam oraz jest nielimitowany na tej karcie gdzie używam więc z tym nie ma problemu. Pozdrawiam Btw. Jeżeli pisze w złym dziale proszę o przeniesienie

#305 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 20 września 2012 - 19:06

iPhone nie wspiera wielozadaniowosci Wszystko co nie jest na ekranie jest uśpione (z małymi wyjątkami)

#306 simlock-zdalnie

simlock-zdalnie
  • 3 postów

Napisano 20 września 2012 - 19:08

Tak, ale w przypadku np: gg, gdy ekran jest zablokowany dostaje na początku wiadomości te push na ekranie blokowanie, a po jakimś czasie już nie Edit: A jeszcze przytoczę jedną aplikacje taką jak Viber, co z tą aplikacja? Jeżeli ona nie działa w tle to kaszana :/

#307 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2012 - 19:14

michobo, przepraszam, ale piszesz głupoty. Co ma wielozadaniowość do pobierania poczty fetch lub push? Co ma zamrożenie aplikacji do powiadomień push z gg? Jak nie rozumiesz, co na czym polega, to nie pisz, zamiast wprowadzać człowieka w błąd. simlock-zdalnie, ustaw sobie w programie pocztowym sprawdzanie wiadomości co określony czas, a w programie gg powiadomienia push (chyba są, ale pewności nie mam, nie używam). Przeczytaj też wątki o poczcie działającej na zasadzie push, niektóre serwisy pocztowe to umożliwiają. Możesz też używać przekierowania na swoją skrzynkę iCloud i będziesz miał wtedy wszystkie wiadomości na bieżąco na telefonie. Dodatkowo, są na forum wątki o problemach z powiadomieniami push z aplikacji (facebook i inne, przeczytaj, może się przyda).

#308 simlock-zdalnie

simlock-zdalnie
  • 3 postów

Napisano 20 września 2012 - 19:41

Ok, poczta jako tako działa znalazłem w ustawieniach co 15min pobieranie nowych danych, co do gg nie moge czegoś takiego znależć dodatkowo gdy przyjdzie jakaś wiadomość to jest sygnał powiadomienia, ale jak przyjda następne od tej samej osoby lub od innej to już nie ma żadnego dźwięku . Gdzieś przeczytałem, że aplikacje po zamknieciu przyciskiem Home przechodzą w trym "w tle" po czym po jakiś 10min w tryb uśpienia czy w tej sytuacji tak jest?

#309 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2012 - 19:53

To, jak długo przychodzą powiadomienia od wyjścia z aplikacji, zależy od indywidualnych ustawień każdego programu. Są programy, które powiadamiają nawet tydzień po wyjściu z nich, a są takie, które już po 15 minutach przestają powiadamiać. Ja używam http://imo.im i mam powiadomienia przez tydzień, albo dłużej.

#310 karlak111

karlak111
  • 37 postów
  • SkądLublin, Poland, Poland

Napisano 19 grudnia 2012 - 22:32

Wyłączające się Gadu Gadu Witam, od wczoraj nagle pojawił się problem w GG - od razu po zalogowaniu crashuje aplikacje. Usuwałem ją, resetowałem wszytko co się da. Macie może jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

#311 Dawdoo

Dawdoo
  • 65 postów

Napisano 21 grudnia 2012 - 22:26

4s - gg nie odpala się

Witam
Mam problem z gg.
Wpisuję numer, hasło, klikam zaloguj.
Wyświetla się kręcące kółeczko przy ikonie od wifi w Barze u góry i potem mogę czekać w nieskonczoność......


Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego!
Przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


#312 Casper.

Casper.
  • 287 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 18:57

Witam!
Duzo osob chce zamiennikvgadu gadu, poniewaz jest niestabilny itp. Jak wiadomo Parlingo juz nie obsluguje gg, ale im+ tak :> wersja z reklamami jest bezplatna. A platna ma przecene -90% teraz kosztuje jednego dolca
https://itunes.apple...d296246130?mt=8 POLECAM w 100% dlugo szukalem odpowiedniej aplikacji.

#313 strefagti

strefagti
  • 124 postów
  • SkądMannschaft Krosno

Napisano 23 grudnia 2012 - 19:01

Witam!
Duzo osob chce zamiennikvgadu gadu, poniewaz jest niestabilny itp. Jak wiadomo Parlingo juz nie obsluguje gg, ale im+ tak :> wersja z reklamami jest bezplatna. A platna ma przecene -90% teraz kosztuje jednego dolca
https://itunes.apple...d296246130?mt=8 POLECAM w 100% dlugo szukalem odpowiedniej aplikacji.


U mnie także hula na tej aplikacji. Mam włączone tam gg, skype, facebook i twitter. Polecam.

#314 SavvaS

SavvaS
  • 277 postów
  • SkądOlsztyn, Poland

Napisano 04 lutego 2013 - 23:13

Wydaje się świetna alternatywa do gg ten IM+.Tylko mam mega problem z tym programem.Kiedy chce się zalogować do gg to wywala mi komunikat ze:konto gg zostało użyte na innym komputerze albo urządzeniu.I nic nie mogę zrobić.Wszystkie inne urzedzenia mam wyłączone.Pomoze ktos?Sorry za lekki offtop

#315 bialy_ikar

bialy_ikar
  • 587 postów
  • SkądŚroda Wlkp.

Napisano 05 lutego 2013 - 00:31

Może ma to coś wspólnego z opcją Łącz z innych miejsc > Wyślij wiadomości? Znaleźć to można w Ustawienia > Ustawienia Push.

#316 SavvaS

SavvaS
  • 277 postów
  • SkądOlsztyn, Poland

Napisano 05 lutego 2013 - 10:20

nie moge tego znalezc,mam IOS 6.1.MOglbys napisal dokladniej w ktorym to miejscu jest ?

- - - Połączono posty - - -

juz mam.To sa ustawienia w IM+ :)

- - - Połączono posty - - -

niestety ale nie dziala mimo proby ustawien z "lacz z innych miejsc"

#317 milan9

milan9
  • 6 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 14:24

Klient GG

Witam,

Mam pytanie jeżeli chodzi o obsługę gadu gadu na Iphone. Otóż zainstalowałem aplikację GG i mam problem z jej działaniem. Otóż wiadomości przychodzą tylko przez kilka/kilkanaście minut po odpaleniu programu. Natomiast później nie ma nic, ani wiadomości, ani powiadomienia o nadejściu wiadomości. Zależy mi na tym, żeby aplikacja działała 24/7, a nie tylko wtedy kiedy ją uruchomię, bo chyba nie taka jest idea tego typu aplikacji.

ps. Sytuacja dotyczy IOS 6.1


Przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


#318 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 14:29

Aplikacja tak właśnie działa, o czym wiedziałbyś czytając forum: http://myapple.pl/ap...-na-ios-31.html
Wyjaśniłem to na podanej stronie tego wątku.

PS Musisz zezwolić na powiadomienia, czego zapewne nie zrobiłeś...

#319 milan9

milan9
  • 6 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 14:43

Powiadomienia Push w ustawieniach GG są załączone a mimo, to dalej nie mam powiadomień gdy aplikacja nie jest uruchomiona. Z drugiej strony jest jakieś alternatywne oprogramowanie wspierające protokół używany przez GG, ale działające cały czas?

#320 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 15:03

Wypróbuj https://itunes.apple...d286274367?mt=8

#321 danny23

danny23
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2013 - 16:10

im+

#322 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 10 lutego 2013 - 16:51

Wypróbuj https://itunes.apple...d286274367?mt=8


Palringo już nie obsługuje nic poza własną siecią.

#323 Halsin

Halsin
  • 11 postów

Napisano 16 lutego 2014 - 21:28

Witam,mam pytanie jak wyjść całkiem z aplikacji gadu gadu na iPadzie,problem polega na tym ze nie ma takiej opcji,a obcja wyloguj dalej zostawia w statusie (dostepny) proszę o podpowiedź jak to zrobić żeby pozbyć sie statusu dostępnego iPad air iOS:7.0.4

#324 bialy_ikar

bialy_ikar
  • 587 postów
  • SkądŚroda Wlkp.

Napisano 16 lutego 2014 - 21:42

Nie masz przypadkiem w opcjach ustawione czegoś w rodzaju "pozostań zalogowany po wyłączeniu przez x godzin"? Nie mam GG na iPadzie, więc strzelam w ciemno.

#325 szkodnikPL

szkodnikPL
  • 747 postów
  • SkądBiała Podlaska

Napisano 16 lutego 2014 - 21:52

Witam,mam pytanie jak wyjść całkiem z aplikacji gadu gadu na iPadzie,problem polega na tym ze nie ma takiej opcji,a obcja wyloguj dalej zostawia w statusie (dostepny) proszę o podpowiedź jak to zrobić żeby pozbyć sie statusu dostępnego
iPad air
iOS:7.0.4


Tak jak pisałem ci w poprzednim twoim temacie, sprawdź czy nie masz włączonych powiadomień dla GG.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych