Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Przekazywanie połączeń aktywne" wyświetla się przy każdej rozmowie i sms


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 Michal.Rz

Michal.Rz


  • 1 741 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 05 lutego 2011 - 18:57

Lokria masz telefon na abonament czy kartę ? ja wlaśnie jestem po rozmowie i powiedziała mi Pani ze opcja wyłączenia u nich w systemie jest możliwa tylko dla tel. na abonament a ja mam mix-a i nie wiem czy to jest normalne.

#27 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 06 lutego 2011 - 01:18

A mi zniknęły te powiadomienia, właśnie teraz sprawdziłem - nie wiem dokładnie kiedy, bo przestałem na nie już dawno zwracać uwagę, tylko czy to zasługa Play, czy iOS 4.3? Nic nie zmieniałem ostatnio ani w telefonie (bez JB jestem), ani w Play. Dziwne... ale miłe ;-)

#28 Michal.Rz

Michal.Rz


  • 1 741 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 22 lutego 2011 - 08:37

A mi zniknęły te powiadomienia, właśnie teraz sprawdziłem - nie wiem dokładnie kiedy, bo przestałem na nie już dawno zwracać uwagę, tylko czy to zasługa Play, czy iOS 4.3? Nic nie zmieniałem ostatnio ani w telefonie (bez JB jestem), ani w Play. Dziwne... ale miłe ;-)


również jestem bardzo miło zaskoczony bowiem wgrałem sobie iOS 4.3 beta3 i powiadomienie o przekazywaniu połączenia zniknęło :)

#29 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 22 lutego 2011 - 08:55

również jestem bardzo miło zaskoczony bowiem wgrałem sobie iOS 4.3 beta3 i powiadomienie o przekazywaniu połączenia zniknęło :)


Czyli to wina 4.3 jednak - oby tylko tego nie poprawili :-)

#30 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2011 - 12:29

A już miałem dzwonić do BOK :) Poczekam w takiej sytuacji na iOS 4.3 albo chociaż GM, albo nie wytrzymam i zainstaluję betę - jak zawsze zresztą :)

#31 Murgal

Murgal
  • 911 postów

Napisano 25 marca 2011 - 22:53

Dodatkowo nadmienię, aby wyłączyć usługę Kto dzwonił w sieci plus wystarczy napisać smsa o treści "N" na numer 8023.

#32 haginz

haginz
  • 35 postów

Napisano 05 kwietnia 2011 - 18:49

Faktycznie działa, Wyłaczyli mi w plusie Ip3G ios4.2.1. Kazali wysłać SMSa o tersci duze N na numer 8023. Jest OK. Thnx za pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych