Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

LiveBox TPSA - jak skonfigurować by działało z iPadem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#26 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 22 września 2010 - 22:54

hmmm u mnie chyba wypięła się antena od wifi, siedzę na przemian na kompie, i ipadzie, w pobliżu rutera i wszystko śmiga, speed test wychodzi bardzo ładnie ( z bliska ), po wybudzeniu łączy się z wifi po chwili ( 10 może 15 sekund ), no wsio ładnie pięknie cudnie,,, dopóki nie oddalę się o parę cm za daleko....... . nasłuchiwałem też ipada potrząsając nim i słychać jakieś małe pykanie, jakby coś o coś uderzało, bardzo delikatne i trzeba się wsłuchać, wyjąłem kartę do neta jak i przytrzymałem przyciski, ale dźwięk dobywa się mniej więcej na 2/5 długości ( licząc od strony gniazda do ładowania ), a mniej więcej tam biegną kabelki od wifi....... . pytanie czy jakiś oficjalny serwis w pl to przyjmie ( za opłatą ), żeby nie spowodowało to utraty gwarancji, generalnie mogę zrobić to sam 2 lewych rąk nie mam, pedantyczne podejście więc zrobię to naprawdę ostrożnie i dokładnie ( przy demontażu ), no ale wszystko rozchodzi się o gwarancję, a mam ją do 7 września 2011r, więc w sumie jeszcze ponad 11 miesięcy. pzdr. Łukasz

#27 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 23 września 2010 - 11:27

Hmmm dziś dzwoniłem to poznania do cortlandu, i odziwo gwarancja obowiązuje u nas w polsce, kazali mi napisać zgłoszenie na internecie, i po nadaniu mi jakiegoś nr sprawy, będą się kontaktować, żeby omówić szczegóły odbioru urządzenia przez kuriera. Jeśli stwierdzą, jakąś nieprawidłowość w owym działaniu Wifi ( opisałem im dokładnie co i jak więc diagnoza to kwestja 10 min ), to dostanę nówkę ipada. Pożyjemy zobaczymy mam nadzieję tylko, że ktoś tam się nie pomylił z tą gwarancją w PL. pzdr. Łukasz

#28 fazello

fazello
  • 2 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 18:13

Witam MAm Macbooka. jest podłaczony do liveboxa, ale safari nie otwiera stron i podaje komunikat, że komputer jest nie podłączony do internetu

#29 pio11

pio11
  • 1 700 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 23:34

Przeczytałeś poprzednie posty? Sięgnąłeś do instrukcji obsługi? Pytam, żeby nie było

Do administracji: Błagam, stwórzcie rangę "Archeolog" :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych