Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepszy sklep z grami na Mac OS X.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 orius

orius
  • 370 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój, PL

Napisano 08 września 2010 - 19:24

Witam, poszukuję jakiegoś dobrego sklepu gdzie dostanę gry na Mac OS X w normalnych cenach. Bo albo znajduję jakiś gdzie jest wybór tak mały (potrafiący ograniczyć się do kilku tytułów na krzyż) albo ceny są po prostu chore (np. Call of Duty 2 za 170 zł na 3kropki.pl czy jakoś tak). Zależałoby mi na polskim, ale w sumie może też być zagraniczny. Wiem że na Steamie idzie znaleźć trochę tytułów, ale jestem na tyle zboczony że lubię mieć oryginalne pudełka na półce. :)

#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 08 września 2010 - 19:33

Zagraniczny: http://store.apple.c...software/games/

#3 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 września 2010 - 19:56

Oni chyba nie wysyłają do Polski :(

#4 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 08 września 2010 - 20:04

Z polskich: Nicholas Games, ale teraz coś tam kombinują z przebudową strony i nie ma dostępu do oferty on-line.

#5 mateo14

mateo14
  • 163 postów

Napisano 12 września 2010 - 09:53

Z tego co mi wiadomo istnieje polski sklep z grami dla Mac OS X:

MacOS - Wupra sklep z grami na Linuksa

Osobiście kupuję tam najczęściej gry dla Linuksa mimo, że używam także Mac OS X.
Z tego co wyczytałem na forum, to możesz zamówić określone gry dla Mac OSX.
Wystarczy, że skorzystasz z listy życzeń lub napiszesz na ich forum

#6 madziar

madziar
  • 7 postów
  • Skądlodz

Napisano 14 września 2010 - 16:48

polecam platformę Steam :> sporo gier .... niezle tytuly ... lub battlenet wow ,sc2.. poza tym granie na bootcampie lep. sie oplaca , wydajnosc , ceny , dostępność gier ...

#7 orius

orius
  • 370 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój, PL

Napisano 14 września 2010 - 19:36

mateo, chciałem sklep z normalnymi cenami. a nie gnioty w cenie dobrych gier na PS3. ^_^ madziar, ostatnio właśnie zacząłem interesować się steamem, i w sumie widziałem dużo ciekawych tytułów już (Amnesia, Dylogia Penumbry, HL, Portal). A z Battle.net'u mam już Diablo II/Starcrafta. :D

#8 madziar

madziar
  • 7 postów
  • Skądlodz

Napisano 14 września 2010 - 21:12

orius: wiesz ostatnio w domu mam tylko imaca i powiem tak gier pod os x jest coraz wiecej z tym ze slabo ona działają np: cs:s masa bugow lerp 100 ms :( og. skoda czasu ... za to super sprawa jest bootcamp np. sc2 os x 65 fpsow win bc 70/80 fpsow i masa innych gier nie przewidzianych na maca cod mw2 niebawem black ops , nfs itd... BC to chyba najlepsze rozwiązanie dla graczy jak chcesz pograc w sc2 to wal buszMan nr postaci 499 :>

#9 mateo14

mateo14
  • 163 postów

Napisano 15 września 2010 - 13:23

mateo, chciałem sklep z normalnymi cenami. a nie gnioty w cenie dobrych gier na PS3. ^_^
madziar,


Przecież w tym sklepie są różnorodne gry, od małych gier po popularne tytuły takie jak jack Keane (sam posiadam jedną kopię - wspaniała gra), Ankh, Robin Hood itd. Ceny niektórych gier dla Mac OS X zawsze były wyższe nie te w przypadku Windows. Na stronie sklepu jest informacja, że jest on przedstawicielem handlowym Runesoft:

RuneSoft

Dlatego w sprawie innych gier, polecam kontaktować się z właścicielami sklepu za pomocą forum lub skorzystać z listy życzeń na stronie.

ostatnio właśnie zacząłem interesować się steamem, i w sumie widziałem dużo ciekawych tytułów już (Amnesia, Dylogia Penumbry, HL, Portal). A z Battle.net'u mam już Diablo II/Starcrafta. :D


hmm. Pudełkowa wersja gry Penumbra dla Mac OS X nigdy nie istniała, a więc musisz skorzystać ze Steama lub sklepów na stronie producenta. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku Amnesia: The Dark Descent:

Amnesia: The Dark Descent

Poza tym na Steam jest obecnie 111 gier, a więc to nie jest zbyt powalająca liczba i dlatego zalecam korzystać z
oferty różnych sklepów.

---------- Wpis dodano o 14:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 14:17 ----------

orius: wiesz ostatnio w domu mam tylko imaca i powiem tak gier pod os x jest coraz wiecej z tym ze slabo ona działają np: cs:s masa bugow lerp 100 ms :( og. skoda czasu ... za to super sprawa jest bootcamp np. sc2 os x 65 fpsow win bc 70/80 fpsow
i masa innych gier nie przewidzianych na maca cod mw2 niebawem black ops , nfs itd...

BC to chyba najlepsze rozwiązanie dla graczy


To znaczy CS dopiero się pojawił dla Mac OS X, a więc nie podawałbym go jako przykład. W sumie jeśli nadal korzystasz z Windows do gier, to może zakup komputera Apple nie był potrzebny. Z jakiej wersji Windows korzystasz na komputerze iMac?

#10 masi0

masi0
  • 332 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2017 - 09:13

[CIACH]


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 29 marca 2017 - 10:16


#11 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 29 marca 2017 - 10:17

Takie przebudzenie mocy po niemalże siedmiu latach, nie zawierające nic ponad pojedynczy (dyskusyjny) link do sklepu, tylko przy maksimum dobrej woli nie zostaje uznane za spam, ale temat tym samym dostaje kłódkę.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych