Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kopia zapasowa zdjec z iphona (nie itunes)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 raaa

raaa
  • 113 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2010 - 00:50

Witam Mam problem z synchronizacja mojego ip3gs z itunes (wywala mi blad) i prawdopodobnie jedyna metoda to restore ,chcialem wiec zrobic kopie zdjec , wpisow do kalandarza , notatek itd Czy jest jakis inny program ktory "wyciagnie" te dane z mojego ip? Telefon dziala normalnie po za synchronizacja Ma ktos pomysl? Pozdrawiam

#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 sierpnia 2010 - 08:08

zdjecia sobie skopiuj tak jak sie normalnie kopiuje zdjecia z iPhone, a reszte jak masz JB wyciagnij po SSH pliki z kalendarzem i notatkami.

#3 raaa

raaa
  • 113 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2010 - 11:23

masz na mysli winscp? ale gdzie tam znajde kalendarz i notatki? niestety zdjec "normalnie" wyciagnac nie moge czyli pewnie tez przez ssh ... znasz moze te lokalizacje gdzie sa zapisane ?

#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 sierpnia 2010 - 11:34

zdjecia: /private/var/mobile/Media/DCIM kalendarz: /private/var/mobile/Library/Calendar notatki: /private/var/mobile/Library/Notes

#5 raaa

raaa
  • 113 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2010 - 12:03

dzieki kolego ;) jeszcze takie pytanie , czy jak wrzuce to do innego iphona to bedzie je widzial automatycznie? Pozdrawiam

#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 sierpnia 2010 - 12:07

Tak, bedzie widzial, tylko musisz pamietac o poprawnych uprawnieniach po wrzuceniu. Co do zdjec to musisz pozniej jeszcze wywalic trzy pliki po wrzuceniu zdjęć z /private/var/mobile/Media/PhotoData/ pliki: com.apple.photos.caches_metadata.plist, Photos.sqlite, PhotosAux.sqlite pozniej wejsc w zdjecia na iPhone, zeby zreindeksowal baze danych i potworzyl miniaturki.

#7 raaa

raaa
  • 113 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2010 - 12:21

zdjec nie bede chcial kopiowac ale notatki i kalendarz owszem , co musze zmienic do notatek i kalendarza?

#8 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 sierpnia 2010 - 12:24

Nic, tylko wrgarc pliki od notatek i kalendarza i dac im uprawnienia takie jak mialy oryginalne pliki, te w ktorych miejsce wrzucasz te skopiowane wczesniej.

#9 raaa

raaa
  • 113 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2010 - 13:36

a jak mam dac te uprawnienia? mam podmienic pliki to wystarczy?

#10 raaa

raaa
  • 113 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 sierpnia 2010 - 13:30

Nic, tylko wrgarc pliki od notatek i kalendarza i dac im uprawnienia takie jak mialy oryginalne pliki, te w ktorych miejsce wrzucasz te skopiowane wczesniej.


Jak dac uprawnienia , co masz na mysli? nie wystarczy poprostu podmienic plikow?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych