Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prezent dla 15 latki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#26 Sebastian Brzuzek

Sebastian Brzuzek

    MyApple Team

  • 2 090 postów
  • SkądŚląskie/USA

Napisano 24 lipca 2010 - 05:01

Nie żebym był staromodny, ale czy biżuteria z Apartu to nie trochę przesada jak na prezent od 15-letniego chłopaka dla 15-letniej dziewczyny? Najlepszy będzie taki prezent, który będzie świadczył o tym, że ją dobrze znasz (...ten temat może nie najlepiej o tym świadczy.. ;)) - nic koniecznie drogiego, tylko przemyślanego. Kobiety niczego w świecie bardziej nie cenią niż to, że spędziłeś trochę czasu nad wybraniem prezentu. Pomyśl o tym jaka ona jest, co lubi, co ją pasjonuje/interesuje i dobierz to tego jakąś rzecz.
Może coś co będzie wiązało się z jakąś Waszym wspólnym wspomnieniem..?
Dobra, bo zaczynam dziwnie brzmieć ;) Trochę nazbyt babsko :) Idę sobie obejrzeć Ojca Chrzestnego hehe ;)
//Pozdrawiam

#27 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 lipca 2010 - 07:07

A ja testem tego zdania co B@rtasMac wisiorek+kino+restauracja. Tak chyba najlepiej ;)

#28 tbgkol

tbgkol
  • 293 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 07:27

Tak jak już wcześniej pisałem, to restauracja, jednak jeżeli nie, to dobrym pomysłem, byłoby kupienie pióra + wisiórek, jeżeli oczywiście twa wybranka serca pisze piórem, bo inaczej to bez sensu, a i pamiętaj, że jak kupujesz jakikolwiek prezent, to dodaj do tego jakąś dobrą bombonierkę bądź czekoladę(dodatek mały, ale kobietkę ucieszy;p).

#29 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 lipca 2010 - 07:42

Właśnie! tbgkol też dobry pomysł ,kup jej jakiegoś fajnego Parkera! Gwarantuję Ci, że będzie jej długo służył ja mam 3 ale to raczej ta niższa półka cenowa ;) Lecz mimo tego każdy sprawuje się świetnie, chociażby najtańszy jotter (długopis) jakiego mam jest już ze mną 5 lat ;) i nie widać tak tego po nim.

#30 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2010 - 07:47

Nie ona by się cieszyła z byle kremu ale ja po prostu...no nie potrafię iść do niej z byle kremem za 10zł i czekoladą ja po prostu mam gest :P


To sie nie nazywa gest , bo pisales wczesniej , ze pochodzi z dobrego domu i nie pojdziesz do niej z kremem za 10zl
Z tego wynika , ze podchodzi z nadzianej rodziny , ty sredniej krajowej kowalskiej i chcesz byc zblizony do jej poziomu ;]
Smieszne ;> zmien dziewczyne , bo nie uciagniesz .

#31 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 08:20

Za 100 parę złotych nie kupi modnego wisiorka, bo ceny porządnej biżuterii zaczynają się od tysiąca złotych... Dlatego mówiłam o serduszku, jest twoją dziewczyną, więc takie serduszko byłoby nie tylko prezentem ale i dowodem miłości. Oj, panowie, widać, że nie wiecie, jak trafić do serca kobiet. Kobiety lubią, jak jest drogo, ekskluzywnie i romantycznie. Pióro może i jest dobrym prezentem, ale tylko wtedy, kiedy dają je rodzice. To taki prezent bez wyrazu.

#32 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2010 - 09:05

Romantyczne musi byc polaczone z drogim=exlusive ? Bullshit panie , bullshit ;] Grunt , ze Ty wiesz jak dojsc do wnetrza kobiecych serc , nasz Ty forumowy Adasiu ;] Najlepszy prezent , to taki od siebie , zrobiony wlasnorecznie - tutaj gore bierze nad drogimi migotkami z aparatu czy kruka - kobiecy mozg nadaje znak do wydzielenia przyslowiowego kislu miedzy nogami , bo sobie wymysla w glowie , jaki jestes fajny , bo poswieciles czas , wymysliles i zrobiles cos OD SIEBIE. A isc do salonu , pokazac palcem, odebrac zapakowane i wyciagnac master card gold potrafi kazdy frajer i pantofel ;] A taka ktora patrzy na metke i ile sobie odjales z konta, to dzisiaj blachara - tak sie najczesciej to nazywa. Ja kiedys - tez mialem chyba 15 lat , skleilem z kartonu latarnie morska - ktora kosztowala 5 zl i zamontowalem w niej diode i fajnie swiecilo w nocy - najlepszy prezent jaki dostala ever - wg jej slow BTW , zdecyduj sie czy wisior ma byc modny czy porzadny, bo to dwie rozne kwestie. Modne=szajsz najczesciej na jeden sezon , uniwersalne moze byc drogie , bo starczy na dluzej.

#33 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 lipca 2010 - 09:54

Apart - Srebro, bi To jest ładne
Apart - Srebro, bi To jest takie średnie.. i droższe
Aha, i jak ona jest z dzianej rodziny do lepiej zapakuj to jakoś tak, żeby było widać, że to z Apart ale nie tak nachalnie. Chyba rozumiesz o co chodzi?

#34 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 09:59

Apart daje ładne pudełka. No i ich produkty naczęściej wręczane są "na chama", z metką. Bo metka i paragon to rzeczy niezbędne przy reklamacjach. ;)

#35 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 lipca 2010 - 10:03

A da się z tej metki chociaż cenę zdrapać? Jak tak to niech zdrapie i po kłopocie ;) Albo u Swarovskiego są takie fajne bransoletki i wcale nie takie drogie ^^

#36 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 24 lipca 2010 - 10:09

co wy tu wypisujecie dla 15-latki takie prezenty to masakra jakaś jest, co za czasy ale w sumie nie ma się co dziwić jak na komunię kupuje się quada - ja osobiście uważam że to jest trochę nienormalne

#37 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 10:13

Jak ja mialem 15 lat to sie do kina szlo i miska kupowalo i tyle...

#38 iWP

iWP
  • 336 postów
  • SkądGliwice

Napisano 24 lipca 2010 - 10:17

Kolczyki do 50 zł + album ze wspólnymi zdjęciami z mojegojabłuszka, ładnie oprawione + jakaś kolacja :) Koszt koło 200 zł

#39 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 10:19

Teraz w ogóle jest taka tendencja (w Polsce jeszcze niestety nie, ale poza naszym krajem tak), że wszelkie prezenty wręcza się z paragonami i cenami, by osoba obdarowana mogła je zwrócić/reklamować w razie gdyby coś się popsuło/prezent by się nie spodobał. Tyle, że u nas ludzie udają wstydliwych. A szkoda, bo najczęściej głupio iść i komuś powiedzieć, że coś nie pasuje. Ostatnio znajoma kupowała w Aparcie biżuterię dla kuzynki na osiemnastkę. I normalnie, bez krępacji, wręczyła jej cały Apartowy zestaw - pudełko, torebka, wisiorek, łańcuszek.. i paragon. Dziewczyna odebrała to najzupełniej normalnie. :) Hmm, pewnie jakby się postarał to dałoby radę. ;) Fajne są też naszyjniki z Me & Zena, ale u nas za wielu ich nie widziałam, pewnie pojawi się problem z dostępnością. Najlepiej zamówić coś z Apartu online, do środy na pewno dojdzie.

#40 piotr23_24

piotr23_24
  • 505 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 10:47

To sie nie nazywa gest , bo pisales wczesniej , ze pochodzi z dobrego domu i nie pojdziesz do niej z kremem za 10zl
Z tego wynika , ze podchodzi z nadzianej rodziny , ty sredniej krajowej kowalskiej i chcesz byc zblizony do jej poziomu ;]
Smieszne ;> zmien dziewczyne , bo nie uciagniesz .


Uwierz ze jest na odwrót :P Ona jest zdecydowanie blizej Kowalskiego niż ja ;)

#41 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 10:54

Dajcie spokój, chłopak chce pokazać dziewczynie, że kasa dla niego nie jest ważna, chce po prostu podarować jej coś ładnego, a wy go jeszcze linczujecie. To się chwali. I tak właśnie powinni postępować wszyscy mężczyźni - pizza i kino w urodziny to nie wszystko. On myśli nad tym, co jej się spodoba, a to naprawdę rzadkie u facetów. ;)

#42 piotr23_24

piotr23_24
  • 505 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 11:05

Apart - Srebro, bi To jest ładne
Apart - Srebro, bi To jest takie średnie.. i droższe
Aha, i jak ona jest z dzianej rodziny do lepiej zapakuj to jakoś tak, żeby było widać, że to z Apart ale nie tak nachalnie. Chyba rozumiesz o co chodzi?


Nie to nie zabardzo dla niej raczej coś bardziej delikatnego

#43 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 11:16

To może mimo wszystko ta bransoletka? Dla nastolatki trudniej będzie dobrać naszyjnik..
Apart - Kolekcje - Charms - Bransoleta srebrna charms + któryś z tych Apart - Kolekcje - Charms
To modny dodatek, masz dość duży budżet, więc stać cię na bransoletkę i jakieś 2-3 porządne charmsy.
Nie wiem, może 1. literę jej/twojego imienia + serduszko + coś związanego z jej zainteresowaniami.

#44 piotr23_24

piotr23_24
  • 505 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 11:20

I powiem ci że jej się to bardzo podoba,bo mi kiedyś mówiła :) Apart ma bransoletkę taką za 119zł a W Kruk za 39zł !! Ale za to Kruk ma brzydkie i drogie zawieszki :/

#45 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 11:41

Kup prostą biżuterię i kwiaty. Dawanie drogich prezentów przez/dla 15-latków świadczy albo o brakach w wychowaniu przez rodziców, albo o materializmie dzieciaków. A jeśli jesteście parą, to uwierz, że liczyć się będzie przede wszystkim sam gest.

#46 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 12:45

I powiem ci że jej się to bardzo podoba,bo mi kiedyś mówiła :) Apart ma bransoletkę taką za 119zł a W Kruk za 39zł !! Ale za to Kruk ma brzydkie i drogie zawieszki :/

Kruk ma stylowa bizuterie, inna niz Apart. W Aparcie jest wiele rzeczy takich "standardowych", pospolitych...

---------- Wpis dodano o 13:45 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:44 ----------

Kup prostą biżuterię i kwiaty. Dawanie drogich prezentów przez/dla 15-latków świadczy albo o brakach w wychowaniu przez rodziców, albo o materializmie dzieciaków. A jeśli jesteście parą, to uwierz, że liczyć się będzie przede wszystkim sam gest.


Otoz to;) chyba nikt wczesniej nie zaproponowal kwiatow:)

#47 panic

panic
  • 360 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 13:12

W Aparcie szukając prezentu dla mojej mamy znalazłem śliczną podłużną zawieszkę za mniej niż 50PLN (nie pamiętam ceny). Najlepiej zajechać do salonu Apartu, bo tam jest większy wybór niż na stronie (jest przeceniona biżuteria, której chyba nie ma na stronie). Do tego delikatny łańcuszek. Zawsze można poprosić o pomoc pani ekspedientki, po to ta pomoc jest. Kwiaty to oczywiście podstawa. Wyjście gdzieś do restauracji to również dobry pomysł. Może to być nawet kawiarnia. Na pewno w mieście są jakieś mało popularne i klimatyczne miejsca, o których mało kto słyszał. Jestem zdecydowanie zwolennikiem takich miejsc.

#48 Czyluk

Czyluk
  • 540 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2010 - 14:23

najlepiej było by po prostu dać jej te pieniądze niech sama sobie kupi co chce

#49 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 14:32

Dajcie spokój, chłopak chce pokazać dziewczynie, że kasa dla niego nie jest ważna, chce po prostu podarować jej coś ładnego, a wy go jeszcze linczujecie. To się chwali.


nie zapominaj że ona ma 15 lat, łańcuszki mogą być, byle nie za drogie, bo nie wiadomo jakie będą ich relacje za 2 miesiące ;)


I tak właśnie powinni postępować wszyscy mężczyźni - pizza i kino w urodziny to nie wszystko.


że tak napiszę "i tak właśnie nie powinny postępować wszystkie kobiety"

zabrzmiało dość materialnie, skoro "wszystkim kobietom" nie wystarcza sam gest zabrania jej na kolację i kupienia kwiatów/łańcuszka, to warto się zastanowić nad jej zmianą... dziewczyny oczywiście

On myśli nad tym, co jej się spodoba, a to naprawdę rzadkie u facetów. ;)


zależy o jakich facetach piszesz, zbyt stereotypowe podejście, chyba że piszesz o tych których znasz :lol:


@autor

Sporo propozycji już dostałeś co do prezentu, teraz decyzja należy do Ciebie, byle by była trafiona ;)

---------- Wpis dodano o 15:32 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:29 ----------

najlepiej było by po prostu dać jej te pieniądze niech sama sobie kupi co chce


stary... gdyby to była siostra to rozumiem, ale podejść do własnej dziewczyny i dać jej pieniądze, to nie dość że prostackie, to dajesz jej do zrozumienia że "olewasz" ją...

#50 tbgkol

tbgkol
  • 293 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 15:07

najlepiej było by po prostu dać jej te pieniądze niech sama sobie kupi co chce


LOL, to by wyglądało jakby płacił za usługi jakiejś dzi.ce.;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych