Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"iPhone jest zablokowany - połącz z iTunes"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 09:23

Witam! Wczoraj kuzynka mi wpisywala zle kody, az doszlo to tego, ze zablokowala mi na 1h. Po uplywie 1h, z przywyczajenia wpisalem stary kod x2. I teraz pisze "IPhone zablokowany - polacz z ITunes". Z powodu, iż jestem na wakacjach, a przy sobie mam tylko laptop brata (z windows XP) z zainstalowanym ITunes, nie mam pojęcia jak to zrobić. Gdy podłączę IP do kompa ITunes go wykrywa, ale wyskakuje, że IPhone jest zablokowany haslem, wpisz haslo. Jak mam wpisac jak jest zablokowany? IPhone nigdy nie byl synchronizowany na tym komputerze.. Pozdrawiam, i przepraszam, ze tak malo czytelnie. Tak przy okazji zapytam się czy na windows Xp mozna zrobić JB softu 4.0?

#2 franelo

franelo
  • 154 postów
  • SkądKalisz

Napisano 11 lipca 2010 - 10:57

Witam!
Wczoraj kuzynka mi wpisywala zle kody, az doszlo to tego, ze zablokowala mi na 1h. Po uplywie 1h, z przywyczajenia wpisalem stary kod x2. I teraz pisze "IPhone zablokowany - polacz z ITunes". Z powodu, iż jestem na wakacjach, a przy sobie mam tylko laptop brata (z windows XP) z zainstalowanym ITunes, nie mam pojęcia jak to zrobić. Gdy podłączę IP do kompa ITunes go wykrywa, ale wyskakuje, że IPhone jest zablokowany haslem, wpisz haslo. Jak mam wpisac jak jest zablokowany? IPhone nigdy nie byl synchronizowany na tym komputerze..

Pozdrawiam, i przepraszam, ze tak malo czytelnie.

Tak przy okazji zapytam się czy na windows Xp mozna zrobić JB softu 4.0?


Można redsn0wem 0.9.5b5

#3 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 11:22

Można redsn0wem 0.9.5b5


Moglbyś opisać/podać link do poradnika jak to zrobic? :)

Czy zadziała na 3GS.

Aha, i czy chodziło ci o odblokowanie IPhone, czy o JB?

Pozdrawiam.

#4 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 11 lipca 2010 - 11:27

chodziło pewnie o to: masz tu do wyboru do koloru świetna stronka: iClarified - Tutorials - iPhone

#5 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 17:27

Dobra Panowie, już się dowiedziałem więc koniec o JB, ale teraz o Zablokowaniu. Jest to dla mnie cholernie ważne :/ Może majkool się wypowie, bo on kumaty w takich sprawach.

#6 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 11 lipca 2010 - 18:07

Potrzebujesz JB i np. programu i-FunBox, usuwasz plik związany z hasłem znajdziesz na forum bo ja nie pamiętam zbytnio pełnej nazwy. ;)

Restartujesz telefon i nie powinno być już blokady.

Co do SIM-locka to nie wiem zbytnio, na pewno JB na 3.1.3 i ultrasn0w 0.93, no i pewnie do tego potrzebna jest aktywacja, czyli macierzysta karta od telefonu.

Pozdrawiam

#7 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 18:22

A czy I fun Box to jest cos w stylu WinSCP, czy normalny USB wystarczy? Moglby mi ktos pomoc w sprawie IfunBox? Mam JB Pozdrawiam. @Majkool No podłączam IPhone, włączam ifunbox, ale tylko reklamy widze.. Co jest grane? Czyżby zostawał mi tylko restore?

#8 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 11 lipca 2010 - 18:58

iFunBox to tylko menedżer plików po USB, czy to z Jb czy też bez niego. WinSCP łączy się poprzez Wi-Fi i ma możliwość instalacji i nadawania uprawnień czego nie umie iFunBox. ;) Generalnie używam tych 2 i jeszcze iBackupBot.

#9 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 19:18

Teraz sproboje z Iphone PC suite, bo IFunBox mi nie wykrywa.

#10 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 11 lipca 2010 - 22:34

iPhone PC Suite to kombajn, którym trzeba umieć się posługiwać bo inaczej można system uwalić. Także nie polecam tego programu. iFunBox'a nie wykrywa bo pewnie masz JB po Spirit, a po nim niestety trzeba dograć z Cydia afc2add, wystarczyło poczytać, a nie tylko zrobić i przejść dalej.

#11 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 23:02

Jb mialem przez BlackRa1n :)

#12 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 10:24

Masz dalej 3.1.2? Czy 4.0? Jak przez blackrain to potrzebujesz afc2add. Jednak on tego nie zainstaluje gdyż nie jest w stanie odblokować telefonu. Musisz wrócić do domu wprowadzić iPhone'a w tryb dfu i odtworzyć w iTunsie.

#13 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 22:29

Teraz tak: Wróciłem do domu, Mam Itunes 8.2, soft 3.1.3, JB przez BR. A czy gdy wprowadzę telefon w DFU, to skasuje mi się jego zawartość? Ew. mam możliwośc polaczenia sie przez WinSCp. Jeszcze jedno. Gdy podłączam włączonego Iphone do komputera, Itunes go nie wykrywa, a nawet gdy włącze go ręcznie nie chce się uruchomić.. Co może być grane?

#14 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 lipca 2010 - 22:36

Masz za starego iTunes...

#15 DeV.

DeV.
  • 16 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 22:47

Problem rozwiązany. Serdecznie wam Dziękuję. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

#16 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 14 lipca 2010 - 00:04

Problem rozwiązany. Jak będzie potrzeba otworzyć to Proszę pisać na PW. ;) [MOD]Zamykam.[/MOD]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych