Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

haslo administratora jak zmienic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 paulaobo

paulaobo
  • 2 postów

Napisano 30 czerwca 2010 - 22:37

witam! przepraszam jesli to nie to forum i w ogole,ale jestem ciagle jeszcze troche w szoku po tym jak przynioslam do domu mojego pierwszego maca :) kupilam go dzis ze sklepu tyle,ze ktos go kiedys juz wczesniej mial ale oddal,bo nie mogl sie przestawic z windowsa na maka,ale to nie wazne. Komputer mial byc wyczyszczony z ewentualnych hasel,kont czy cokolwiek,a tu sie okazuje ze przy uaktualnianiu oprogramowania np itunes wyskakuje mi komunikat ze mam wpisac haslo jako administrator kompa zeby zatwierdzic proces uaktualniania oprogramowania. Skad mam to wziasc? probowalam najprostsze hasla typu admin admin 1 i nie idzie,moze jest jakis sposob,zeby to haslo zmienic? dostalam komunikat,ze moge to zmienic za pomoca plyty,ale nie ma w moim air wejsca na plyty.Moze sprobuje z innego kompa to przerzucic na pendrive a pozniej tutaj...Tylko problem polega na tym,ze zeby zmienic haslo wymagaja ode mnie starego hasla,ktorego ja po prostu nie znam. pomocy!!! pozdrawiam Paulina

#2 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 30 czerwca 2010 - 22:39

ja nie mam hasla w swoim kompie, po prostu jak mi sie pyta o haslo to klikasz myszka "potwierdz" (czy cos takiego) lub enter, nic nie wpisuje ;)

#3 paulaobo

paulaobo
  • 2 postów

Napisano 30 czerwca 2010 - 22:52

witaj dzieki zaraz sprobuje :)

#4 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 czerwca 2010 - 23:39

w guglu tego pełno. potrzebna jest płyta instalacyjna. najlepiej w ogóle przeinstalować cały system, skoro ktoś go wcześniej używał i nie jest wyczyszczony.
instalacja to nic trudnego, tylko wypadałoby wymazać dysk (też z płyt instalacyjnych)
instrukcji do tego w necie też pełno
chociażby TUTORIAL: Preform a Snow Leopard Clean Install | Snow Leopard Tips

#5 konole

konole
  • 412 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lipca 2010 - 06:04

Najlepiej, to wróć do sklepu i powiedz, żeby tam ci wyczyścili dysk i zainstalowali system od nowa. To ich obowiązek, aby dostarczyć MB jako nowego, a nie używanego. Tym bardziej, że nie masz obowiązku, w przypadku MBA, posiadać drugiego komputera i bawić się w zdalną instalację.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych