Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

FAT32 pen drive i pliki wieksze niz 4GB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kinsky

kinsky
  • 53 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 16:29

witam, Moze sie okazac to pytanie lamerskim z deka, ale troche szukalem, czytalem i jakos nie mam rozwiazania :/ Mam duzego pedndrive (do przenoszenia danych i ogladania filmow) 16GB na FAT32 chce przeniesc pliki wieksze niz 4GB, obrazy ISO oraz filmy w .mkv z mac do win Oczywiscie nie moge tego zrobic z wiadomych ograniczen FAT32. I teraz co zrobic? Jest jakies wyjscie? Mozna pena przerobic na NTFS, ale moje dvd czyta tylko FAT32... jest jakies wyjscie?

#2 Fikou

Fikou
  • 475 postów
  • SkądStettin, Poland

Napisano 23 czerwca 2010 - 16:31

aa.. nie możesz mieć pendriv'a w NTFS, a dysk twardy FAT32? na pendrive masz swój "mały magazyn" a jeśli chcesz coś nagrać przenosisz na FAT .. i wiadomo Burn.

#3 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 16:40

FAT32 ale podzielić plik.

#4 kinsky

kinsky
  • 53 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 12:32

Pena na NTFS nie moge bo mi DVD go nie zobaczy ani tez nie zapisze na nim pliku z mac naprawde nie ma zadnej opcji poza dzieleniem plikow :/ gdzies mi sie obilo o uszy ze jest jakis nowy FAT rozszerzony? jakis myk pozwalajacy na wiecej niz 4GB? czyto jakas glupota fejkowa

#5 Krukct

Krukct
  • 936 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 12:39

Mam ten sam problem. PS2, które używam jako odtwarzacz DVD niestety nie obsługuje systemu plików NTFS, więc muszę "marnować" mojego pendrive 16GB z systemem FAT32. Na szczęście mam dysk przenośny na USB, którego używam do transportu dużych plików. Zostaje Ci chyba tylko dzielenie plików.

#6 kinsky

kinsky
  • 53 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 13:10

No coz pozostaje w takim razie dzielenie, dzieki, niestety jest kolejny problem Kur** je*** windows7 nie kopiuje duzych plikow z pendrive... po 3 latach z macos kupilem asusa eeepc z win7 i od razu same problemy wiem, ze to nie to forum, tak sobie tylko jecze, bo mnie szlag trafia fak!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych