Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przycinanie karty SIM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#76 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 stycznia 2011 - 22:46

Bo Warszawa to stolyca ... a Warszawiaki są lepsiejsi :D ;)


Ja Warszawiakiem jestem od 3 lat dopiero, więc takim się nie czuję, jednak muszę stwierdzić, że masz trochę racji, bo w innym punkcie (mieście) jak byłem to nie wiedzieli ;).

#77 biblo

biblo
  • 432 postów

Napisano 09 stycznia 2011 - 22:53

Eeee tam.... w Warszawie też można spotkać takich tumanów, że aż szczęka opada.... A co gorsza, niektórzy z nich nie mając odpowiedniej wiedzy na temat oferowanych produktów i usług zaczynają wymyślać jakieś głupoty! Na takich trafiłem w dwóch salonach Plusa - właśnie w W-wie: w CH Promenada i na Rondzie Wiatraczna. Jedyna korzyść z dużego miasta: jak trafisz na kretyna, to możesz pójść do następnego salonu nieopodal. Gorzej w mniejszych miejscowościach, gdzie salonów jest bardzo mało lub tylko jeden... :-(

#78 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 stycznia 2011 - 18:27

gdzie salonów jest bardzo mało lub tylko jeden... :-(


I co gorsze zazwyczaj siedzi w nich "kretyn" ;).

#79 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 10 stycznia 2011 - 20:43

Niestety Kolega Biblo ma racje :( , ale akurat w Bielsku sytuacja nie jest tragiczna, wystarczylo naprawde przejsc sie troche (np. kolo Partyzantow) i pytajac wskazac konkretna oferte ze strony Orange. ;) Pozdrawiam 8-)

#80 Ozmin

Ozmin
  • 18 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 stycznia 2011 - 23:19

W Playu nie lepiej... W salonie na Pl. Konstytucji powiedzieli, ze w każdym punkcie mogą wymienic na micro (nie wymienili bo nie mieli). Natomiast Pan w CH Reduta powiedzial ze tylko w wybranych np. Na Pl. Konstytucji...:D

#81 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 stycznia 2011 - 12:16

Niezła komedia. Chyba jednak mniej problemów jest z przycięciem, niż z wymianą ;). Gdzie teoretycznie powinno być na odwrót.

#82 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 12 stycznia 2011 - 16:57

Karty microsim w ofercie Orange free na karte sa napewno w salonie Orange na ul.Pańskiej (dawna siedziba Idea/Centertel) :!: Oczywiscie chodzi o Wawe ;) Koszt 19 zl, najlepiej poprosic na miejscu o aktywacje :idea: Pozdrawiam 8-)

#83 MrNorbi

MrNorbi
  • 398 postów
  • SkądTłuszcz

Napisano 16 grudnia 2011 - 18:53

Czekam na iPhone, więc pomyślałem, żeby już teraz wymienić kartę na micro sim (mam adapter do zwykłych telefonów). Poszedłem do Plusa i nie chcieli mi wymienić karty, bo nie mam 18 lat... Tak więc wziąłem się za wycinanie. Mam starą 8-letnią kartę simplus z tym dużym czipem, udało mi się przyciąć tak, że nawet nie najechałem na czip, wkładam kartę w adapter i do telefonu i.... nie działa. Wkłądam drugi raz, trzeci, bardziej dociskam, czwarty, dalej nic. Próbuję kolejny raz i załapało. Mam nadzieję, że w iPhone 4 załapie bezproblemowo. Ja od siebie polecam jednak wymienić kartę w salonie, bo przycinanie samemu może nie wyjść na dobre, niby wszystko się udało, ale dodam, że robiłem to ze 30 minut wszystko ładnie przycinając i wygładzając tak, żeby było prawie idealnie, a jednak załapało dopiero za 5 razem ;) PS: No chyba, że komuś kompletnie nie zależy na numerze to może sobie próbować do skutku ciąć, ale mi akurat zależało na moim dotychczasowym numerze telefonu :P

#84 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 grudnia 2011 - 19:01

Nie odświeżamy tematów starszych niż pół roku, zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych