Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

rejestracja w AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 maja 2010 - 23:46

Witam, mam problem z AppStore, powoli mnie to zaczyna wkurzać i powoli nabieram chęci nad wypierniczeniem całego sprzętu za okno. Chciałem zarejestrować się jak człowiek w AppStore, wklepuje wszystko jak mi piszą, ale zatrzymałem się na jednym miejscu. Security Code. Kurde no, przepisuje to, co mi na obrazku zaznaczyli i ciągle mi wyskakuje komunikat, że złe. [ATTACH]5815[/ATTACH] W ogóle straszna porażka, przetłumaczyli nam app-store na polski w bardzo małym procencie, rażą wszędzie angielskie teksty i polecenia.

#2 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 21 maja 2010 - 23:58

Może karta w ogóle nie jest akceptowana przez App Store?

#3 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 maja 2010 - 00:05

A, no i ciągle się czepia czego innego. Tym razem mu nie pasuje sposób płatności: VISA, mimo, że mam to logo nadrukowane na połowę karty.

#4 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 22 maja 2010 - 00:53

A na pewno ta Twoja Visa jest kartą kredytową, a nie debetową (np. Electron)?

#5 najemnik

najemnik
  • 253 postów
  • Skądursus

Napisano 22 maja 2010 - 01:11

security cod to nie masz przepisac z tego co oni Ci wyswietlaja (tam podaja tylko przyklad) security kod masz przepisac ze swojej karty to 3 cyferki w okolicy paska na ktorym sie podpisujesz na karcie tez mialem klopot z nimi bo nie akceptowali mi karty internetowej z multibanku (takiej do platnosci elektronicznych) wiec ich olalem i kredytowej nie podalem

#6 rafals

rafals
  • 418 postów

Napisano 22 maja 2010 - 04:02

Ogolnie itunes store ma jedna z najlepszych polityk jezeli chodzi o problemy z platnosciami. Jezeli masz jakas nieprawidlowos to najpierw oddaja pieniadze a potem dochodza co i jak wiec nie ma sie co obawiac. Teraz tak karta karcie nie rowna jak to juz ktos napisal. Moze twoja Visa ma dopisek elctron. A tak wogole to najlepiej na gift kartach z allegro jechac, chyba ze sie rejestrujesz w itunes na polski sklep.

#7 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 maja 2010 - 10:02

security cod to nie masz przepisac z tego co oni Ci wyswietlaja (tam podaja tylko przyklad) security kod masz przepisac ze swojej karty

to 3 cyferki w okolicy paska na ktorym sie podpisujesz na karcie


tez mialem klopot z nimi bo nie akceptowali mi karty internetowej z multibanku (takiej do platnosci elektronicznych) wiec ich olalem i kredytowej nie podalem


To to ja wiem. Fakt, przeoczyłem fakt, że powinienem mieć kartę kredytową, nie debetową. Ehh, olać ten syf.

#8 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 22 maja 2010 - 10:49

Grats :lol: :lol:

#9 bbodzio11

bbodzio11
  • 8 postów
  • SkądOlsztyn, PL

Napisano 22 maja 2010 - 12:54

masz oryginalna instrukcje apple jak stworzyc konto bez karty kredytowej
[url=http://support.apple.com/kb/HT2534?viewlocale=pl_PL]Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej[/url]

#10 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 22 maja 2010 - 13:13

masz oryginalna instrukcje apple jak stworzyc konto bez karty kredytowej
Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej


o . nie wiedziałem że tak można ;D
ale ja mam kredytową z bzwbk i nie musze sie martwić
zaletą, którą nie dawno odkryłem jest to, że oni przeliczają euro czasami taniej, niż są rzeczywiste kursy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych