Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3G] Skradziony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 17:46

Witam. Ukradziono mi iPhone 3g w sklepie h&m,a dokladnie to bylo tak.. zostawilem na chwile w spodniach w przymierzalni telefon,wyszedlem doslownie na chwilke,a jak pozniej znajomy mi przyniosl spodnie to go juz nie bylo. I tu pojawia sie moje pytanie,a mianowicie czy moge jakos jeszcze odzyskac ten telefon? Niestety skradziono go mi w innym miescie oddalonym odemnie o 77km.

#2 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 17:50

na policję zgłaszałeś?

#3 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 17:54

Ide to wlasnie jutro zrobic,ale jak mi kumple mowili to watpie ze oni cos zdzialaja.

#4 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwietnia 2010 - 18:07

Miałeś zainstalowane aplikacje typu Cylay, gdzie można znaleźć iPhone'a po GPSie?

#5 McTom

McTom

    All work and no play...

  • 3 827 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwietnia 2010 - 18:11

A ten kolega to dobry kolega czy tylko kolega?

#6 robertk572

robertk572
  • 1 109 postów
  • SkądNEW YORK

Napisano 30 kwietnia 2010 - 18:12

-ja na twoim miejscu zaczalbym uwaznie obserwowac tego "znajomego".To twoja jedyna szansa na odzyskanie tel.

#7 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 18:18

nie rozumiecie to moj ziomek,on mowil tylko ze dla jego kolegi tez ukradli iPhon'a i mowil,ze na policji tez zglosil i nic nie znalezli. a ukradli mi go w Olsztynie to miasto 77km odemnie,a tamten ziomek co mi mowil jest odemnie z miasta i nie byl ze mna wtedy co mi ukradli. nie,nie instalowalem Cylay

#8 robertk572

robertk572
  • 1 109 postów
  • SkądNEW YORK

Napisano 30 kwietnia 2010 - 19:18

-jako ze na tych patalachow z policji nie masz co liczyc-to niestety jedno co mozesz zrobic to zablokowac IMEI tel tak by nowy "wlasciciel" nie mial z niego pozytku i...zaczac oszczedzac na nowy!

#9 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 30 kwietnia 2010 - 19:29

Jeżeli można się jeszcze dodzwonić to napisz SMS, z informacją, że telefon zostanie zablokowany, dokładniej wyżej wspomniane IMEI i niestety będzie on bezużyteczny, wystarczy pogadać z konsultantem z Twojej sieci i wyślą na Twój koszt SMS z taką informacją, znalazca pomyśli, że będzie to blokada tylko karty, ale może być dodatkowo informacja, że telefon też.

Może pomoże mój sposób, akurat się trafi, że zmięknie i się skontaktuję np. z Twoją rodziną, znajomym, będzie chciał nagrodę, że niby znalazł, a Ty odzyskasz telefon, o ile to nie Twój znajomy.

Jeśli to przeczyta to SMS z sieci nie będzie już potrzebny.


Aha, i weź jeszcze bardziej szczegółowo opisz to zostawienie w spodniach bo nie mogę tego rozkminić - kiedy, kto i jak ;)

http://myapple.pl/skradziony-sprzet/

#10 aohitomi

aohitomi
  • 114 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 kwietnia 2010 - 22:10

Jeśli ukradli Ci go w sklepie, to warto byłoby to zgłosić na policję, być może w sklepie jest monitoring, a wtedy to mogłoby wiele wyjaśnić, choćby to czy aby na pewno to nie sprawka tego ziomka...

#11 emili070

emili070

  • 35 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 22:16

Jeśli ukradli Ci go w sklepie, to warto byłoby to zgłosić na policję, być może w sklepie jest monitoring, a wtedy to mogłoby wiele wyjaśnić, choćby to czy aby na pewno to nie sprawka tego ziomka...


W tym sklepie nie ma. Obstawiam CH Alfa, gdzie jedynym monitoringiem sa ochroniaze krecacy sie po korytarzach.

#12 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:59

To bylo w h&m w przymierzalni,a tam nie ma kamer. Zostawilem poprostu stare spodnie na chwile w przymierzalni widocznie iPhone sie wysunal z kieszeni ziomek podszedl i wzial,poszedl. to chyba musze sie pozegnac z iPhonem : ( szkoda,bo nie mam 1,8 tys na nowego 3gs..a tamtego mialem za 1 zl.

#13 Qbi

Qbi
  • 23 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 01 maja 2010 - 10:32

idź normalnie zgłoś kradzież na policję, spiszą Twoje zeznania - powiedz, że ktoś go wyciągnął a nie że zgubiłeś - zgłoś w internecie na stronie BAZAGSM - zabezpieczanie telefon itd
mi udało się kiedyś w ten sposób odzyskać telefon po 2 tyg od kradzieży




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych