Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3GS - 3.0.1] Nie chce się włączyć, co zrobić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 21:39

Pooomocy!!! tak wyszlo ze.... w opcjach wybralem "przywroc wszystkie ustawienia fabryczne" potwierzilem, nastepnie na wyswietlaczu widoczny byl pasek postepu ktory sie zakonczyl, nastepnie iphone sie zrestartowal i od tego momentu sie nie chce wlaczyc, Najpierw pokazuje sie jablko, potem koleczko postepu zaladuje sie do konca i dalej nic, iphone sie znow wylancza, i do nowa to samo i tak w kolko ;//// czasem pokazuje stan baterii "pusta" mimo ze jest caly czas podl do prou .;////

[URL="http://www.myapple.pl/members/majkool.html"]majkool[/URL]
Nazwa tematu poprawiona. ;)
Używaj czasem odnośnika dla wybranego modelu i wersji oprogramowania [?G - ?.?.?].

[URL="http://www.myapple.pl/iphone-pytania-i-problemy/announcement-b-font-color-red-zasady-tworzenia-tematow-regulamin-font-b.html"] ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN [/URL]


#2 e-marketing

e-marketing
  • 580 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 28 kwietnia 2010 - 21:44

wprowadź w dfu i restore softu

#3 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 21:45

jestem zielony wogole na ten temat, ma ten sprzet od 2 tyg. jak wprowadzic w dfu?

#4 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 28 kwietnia 2010 - 22:20

jestem zielony wogole na ten temat, ma ten sprzet od 2 tyg. jak wprowadzic w dfu?


Tutaj masz.

#5 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 29 kwietnia 2010 - 21:54

sciagnalem softa 3.0 , podl ipnona do itunes w trybie DEF, zrobilem shift+restore, wybralem 3.0, rozpakowalo ale gdy sprawdza potem to wyskakuje mi ze jest to niemozliwe co zrobic zeby wgrac tego sofa? dl;aczego wysakuje ten komunikat?

#6 krukowski_kacper

krukowski_kacper
  • 41 postów
  • SkądWawa

Napisano 29 kwietnia 2010 - 22:04

Jaki firmware miales wgrany wcześniej ? , wgraj ten sam ktory miales (!)

#7 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 29 kwietnia 2010 - 22:26

3.0.1 probuje i nie da rady " na tym uradzeniu nie mozna uzywac wskazanej kompilacji

---------- Wpis dodano o 23:26 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:24 ----------

a czy moge najpierw przywrocic ustawienia z i tunes orginalnie wtey jak mi sie wydaje zaladuje sie 3.1 a czy potem mozna jakos zejsc na 3.0?

#8 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 29 kwietnia 2010 - 22:32

Z pewnością nie zgrałeś plików SHSH, bo jak napisałeś masz sprzęt od niedawna.

Więc teraz tylko pozostaje Tobie wgraj obraz bez aktualizacji BaseBand'u zrobiony przez PwnageTool z wersją oprogramowania 3.1.3.

http://myapple.pl/ip...pwnagetool.html

Za rączkę nikt nie będzie Cię prowadził bo temat był poruszany setki razy.

Powodzenia

#9 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:30

jesli wgram z itunes softa 3.1.3 to czy potem moge odblokowac simlocka i zrobic jilbreake?

---------- Wpis dodano o 00:30 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:28 ----------

linkpodany wyzej w poscie opisuje sposob do ktorego potrzebny jest komp z MAC, ja mam win 7 wiec czy jest na to jakis sposob zebym to zrobil na win?

#10 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:36

Potrzebujesz obrazu zrobionego przez ten program, nie wiem jak ze sn0wbreeze, niech inni się wypowiedzą.

#11 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 01 maja 2010 - 00:08

czyli bez mac na kompie tego obrazu nie zrobie..

#12 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 02 maja 2010 - 18:34

czy jesli wgram 3.1.3 orginalnie z itunes, to zmini mi sie baseband i bootroom ? nie wiem co robic IP lezy bazuzyteczny nie moge go uruchomic, probowalem kilku sposobow na wgranie 3.1.2 ale bez skutku, skad wziasc ten obraz PwnageTool 3.1.3. i czy moge ten obraz wgrac za pomoca WIN do IP ?

#13 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 maja 2010 - 19:02

Na necie są dostępne obrazy .ipsw przerobione przez PewnegTool,choćby na PirateBay,jeśli masz problemy to zawsze możesz zassać z torrenta,albo po długim weekendzie oddać go do serwisu gdzie Ci go zrobią,a na przyszłoś- trzymaj się z daleka od opcji zerowania na złamanych iPhonach,na nich kończy się to reinstalacją softu

#14 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 02 maja 2010 - 19:03

Tak BaseBand się zmieni na najnowszy. BootRom się nie zmienia, jest albo stary albo nowy. Jest wiele stron na których znajdziesz odpowiedni dla Ciebie obraz przerobiony przez PwnageTool. Tak będziesz mógł go wgrać na Windows.

#15 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 03 maja 2010 - 18:05

wiec teraz teak... moj ip jush dziala ale nie do konca..

utworzylem custom firmware 3.1.3 w sn0wbreze, i wgralem go do iphona przez itunes

mam teraz firmware 3.1.3

firmwere modemu 04.26.08

i teraz pytanie czy jak jush mam to zainstalowane to czy moge jeszcze sprobowac wgrac takie firmwere ktory byl poprzedni tzn 3.0.1 przekierunkowujac na serwer saurika za pomoca konfiguracji pliku ''hosts'' czy jush ten nowy firmwere zmienil te pliki SHSH i tamte jesli byly zapisane na serwerze to jush sa bezuzyteczne ???

---------- Wpis dodano o 19:05 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:01 ----------

nie moge dodawac plikow ipa przez itunes, synchro nie dziala do konca, czy to jest wlasnie przez to ze jest ten 3.1.3, bo przedtem na 3.0.1 moglem dodawac bez problemy przez itunes ?

[URL="http://www.myapple.pl/members/majkool.html"]majkool[/URL]
JUŻ a nie JUSH.

#16 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 03 maja 2010 - 18:51

Nie ma potrzeby wracać do 3.0.1. Oprogramowanie nie zmienia plików SHSH, jeżeli zgrałeś np. dla 3.0.1 to one już są na serwerze Saurika. Nie możesz dodawać pirackich plików .ipa przez iTunes to normalne, no i nikt Tobie tutaj nie pomoże odnośnie tego problemu.

#17 juniorbdg

juniorbdg
  • 10 postów

Napisano 03 maja 2010 - 19:44

nie moge dodawac to wytlumacz mi jak to mozliwe ze posciagalem z internetu pliki .ipa i bez zadnego jakniecia wgralem je przez itunes ? nei wiem czy moge wymienic tu jaikie to pliki ale bylo kilka pokaznych rozmiarow gier i aplikacji miedzy innymi nawigacje ? oczywiscie przed tym calym cyrkiem ktory mialem z wgrywaniem nowego softu

---------- Wpis dodano o 20:44 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:17 ----------

ok poradzilem sobie z tym wszystko smiga z itunes...

jeszcze tylko pytanie czy jesli bede chcial powrocic do 3.0.1 czy tesh do tego co teraz mam 3.1.3 i wszystkie ploki beda na serverze saurika to bede mogl te softy bez problemy wgrac? oczywiscie za pomoca przekierowania na saurika ?

#18 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 03 maja 2010 - 19:47

Jeśli będziesz miał zapisane pliki SHSH blobs dla danych wersji oprogramowania to tak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych