Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak oceniasz wygląd iPhone'a 4 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak oceniasz wygląd iPhone'a 4 ? (0 użytkowników oddało głos)

  1. Znacznie lepszy od poprzedników (365 głosów [42.74%])

    Procent z głosów: 42.74%

  2. Trochę lepszy od poprzedników (153 głosów [17.92%])

    Procent z głosów: 17.92%

  3. Taki sam (16 głosów [1.87%])

    Procent z głosów: 1.87%

  4. Trochę gorszy od poprzedników (108 głosów [12.65%])

    Procent z głosów: 12.65%

  5. Znacznie gorszy od poprzedników (196 głosów [22.95%])

    Procent z głosów: 22.95%

  6. Nie mam zdania (16 głosów [1.87%])

    Procent z głosów: 1.87%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 GulDukat

GulDukat
  • 137 postów

Napisano 10 czerwca 2010 - 10:08

czarny model jest dobry, ale biały nie podoba mi się.

#27 Woodolec

Woodolec
  • 186 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 07:15

Musiałbym go wziąć do ręki. Jednak na podstawie zdjęć wygląda jak większość innych smartfonów, dość pospolicię. Brak mi takich szczegółów i finezji, które budziłyby podziw. Nie kupiłem starych, bo miały duże braki sprzętowe. Doceniam natomiast doskonały i wyważony projekt plastyczny. Ten nowy jednak nie ma nic, co jednoznacznie sprawiałoby mi przyjemość. Wszystko takie proste, przewidywalne i utylitarne. Nie ma natomiast żadnych braków technicznych, które budziłyby mój sprzeciw.

#28 cepeen

cepeen
  • 133 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 10:26

wyglada fajnie moim zdaniem, lepiej niz poprzednie wersje

#29 Bernioleq

Bernioleq
  • 211 postów
  • SkądNiemcz, Poland

Napisano 11 czerwca 2010 - 10:32

Dla mnie porażka, w ogóle mi się nie podoba. iPhone 3G/3GS jest dla mnie nieporównywalnie ładniejszy.

#30 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 czerwca 2010 - 15:14

Czarny jest cudowny, jak tylko to potanieje nieco to zamieniam swojego 3G na czwórę. W swoim nie znoszę tego plastiku z tyłu, wioska normalnie, jak się dziadostwo porysuje ;))

#31 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:58

ciekawe jaka bedzie sprzedaz bialego modelu? Stawiam na w granicach 0,00001%:D Z druiej strony wiekszosc ludzi ma dziwny gust...

#32 Monny

Monny
  • 30 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 13 czerwca 2010 - 10:06

O wiele ładniejszy niz zabawkowy 3G.

#33 chudas94

chudas94
  • 144 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 czerwca 2010 - 16:50

Strasznie mi się nie podoba! 3G/3GS jak dla mnie jest idealny pod względem wyglądu.

#34 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 13 czerwca 2010 - 17:53

A we mnie nowy iPhone dojrzewa już od jakiegoś czasu i z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej. Poza tym znając Apple, jak tylko wezmę go do ręki to zapewne będę już uważał, że to najładniejszy telefon na świecie :) P.S. Uaktualniłem zdjęcia w sondzie.

#35 pio11

pio11
  • 1 700 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 18:31

Jak ja was niektórych nie rozumiem. Kiedy pokazali iPhone'a 3GS było źle. Teraz też jest źle :P. Nowy iPhone przypomina wam Nokie, Szajsungi, Eriksony xD i inne. Ja mam do was pytanie. Który z telefonów ma szklany tył? Który telefon ma ledwo 4 przyciski na obudowie i przełącznik do wyciszania? W nowym iPhonie nie ma ani grama plastiku, nic co by się ścierało, rysowało (nie wiem tylko jak z tą ramką będzie). Dla mnie znów iPhone'a nie da się porównać do żadnej innej komórki. I ponownie to będzie hit :P. A mój wysłużony 3G zostanie oddany mojej młodszej siostrze :P (biedny iPhone xD).

---------- Wpis dodano o 19:31 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:14 ----------

Mam pytanie jaki jest mail do Stefana?:P Nigdzie nie mogę znaleźć na stronie apple :/

#36 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 14 czerwca 2010 - 09:57

Porównanie ekranów w iPhone

iPhone 3GS: Flickr Photo Download: New York Times on iPhone 3GS

iPhone 4: Flickr Photo Download: iPhone 4.0

Szok...

#37 szczep

szczep
  • 180 postów
  • SkądKrk

Napisano 14 czerwca 2010 - 10:07

[/COLOR]Mam pytanie jaki jest mail do Stefana?:P Nigdzie nie mogę znaleźć na stronie apple :/[/QUOTE]

hehe a o co chcesz zapytac Stefka? :)

sjobs@apple.com

#38 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 14 czerwca 2010 - 11:08

Porównanie ekranów w iPhone

iPhone 3GS: Flickr Photo Download: New York Times on iPhone 3GS

iPhone 4: Flickr Photo Download: iPhone 4.0

Szok...


iLol...Moje pole,tego się nie spodziewałem xD...Czemu apple na wwdc takiego czegoś nie pokazało...Normalnie szok-teraz widzę różnicę :D

#39 meg

meg
  • 310 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:45

ciekawe jaka bedzie sprzedaz bialego modelu? Stawiam na w granicach 0,00001%:D
Z druiej strony wiekszosc ludzi ma dziwny gust...



dziekuje bardzo...
ja na pewno kupię białego





ogólnie mnie się bardzo podoba, chociaz na początku nie byłam przekonana. Jest naprawdę bardzo elegancki. Żaden z tych samsungów, które mi się naprawde podobają nie jest tak elegancki. Duży plus :)

#40 jedrulam

jedrulam
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 czerwca 2010 - 22:12

"liczy się wnętrze..."

#41 Damian.De

Damian.De
  • 317 postów
  • SkądWielkopolska, UK

Napisano 17 czerwca 2010 - 03:40

Zdecydowanie bardziej odpowiadał mi wcześniejszy wygląd. Przez te 'kanciaste' boki iPhone wydaję się być o wiele grubszy, pozatym sam w sobie wygląda teraz jak podróba oryginalnego modelu :) W 3GS zaokrąglone 'plecki' robiły wrażenie bardzo chudego telefonu, teraz zrobili z niego taką 'cegłę' jak Sony Ericcson, Nokia i spółka. W końcu wygląd się liczy!...

#42 logico8869

logico8869
  • 79 postów
  • SkądMollet Del Valles

Napisano 17 czerwca 2010 - 04:13

Zgadzam się z przedmówcą. To tak jak by nowy model Mercedesa S klasy zaopatrzyli w karoserię od poloneza. Liczy sie środek, jak najbardziej, jednak pierwsze wrażenie cóż... Nie zmienia to faktu, że wezmę pod uwagę iP4 w planie wydatków w tym roku. Pozdrawiam

#43 Dirian

Dirian
  • 259 postów
  • SkądWejherowo

Napisano 18 czerwca 2010 - 20:10

Jak dla mnie jest ok, przynajmniej coś nowego w końcu, bo stary wygląd już mi się znudzłi a 2G był po prostu brzydki.

#44 deusz

deusz
  • 174 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:31

O nie, mam wielką sympatię do 2G. Jak go widzę to czuje lekki dreszczyk :) A iPhone 4 dla mnie bomba :) Rzeczywiście przynajmniej coś nowego. Czy wszystko nowe musi być zawsze w starym stylu? Bardzo mi się podoba :)

#45 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:40

Ja tylko zacytuje Engadget:

We can't overstate how high-end the design of the iPhone 4 is. The 3GS now feels cheap and chubby by comparison, and even a phone like the HTC Droid Incredible -- which just came out -- seems last-generation.


Overall, the iPhone 4 outclasses pretty much every smartphone on the market in terms of industrial design. It just comes off like a far more expensive device, like a Mobiado or Vertu -- but better designed. And it's not just the way the phone looks; the materials feel good -- premium -- in your hands. The first few days we had our test unit, we were definitely freaked out about dropping or losing the phone, and some of that had to do with the fact that it's just a really beautiful device to use and hold.


Mysle, ze po zlapaniu go w reke wszystkie watpliwosci co do designu i wykonania zostana rozwiane :)

#46 luck21

luck21
  • 5 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 11:42

Dla mnie najładneijszy był 2g 2g, najzgrabniejszy moim zdaniem i zdecydowanie najlepiej wykonany. w 3g i 3gs pojawiły się kapkę większe marginesy po bokach wyświetlacza, co sprawił że telefon wydawał się mniej zgrabny. Dlatego ubolewam że nie kontynuowali w stylistyce tego modelu, np zastępując plecki innym metalem np takim jaki zastosowali w ipod touch. Lśniący grawerowany metal napewno nadał by mu jeszcze więcej stylu, a co do 4 to bardzo mi się podoba z tym że faktycznie nie jest już tak zgodny ze stylem prowadzonym przez appla jak jego poprzednicy. Dla mnie 5 z minusem. Pozdrawiam

#47 jacek999placek

jacek999placek
  • 42 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 23 czerwca 2010 - 11:57

Według mnie iphone 4g jest ładniejszy, no bo ile można produkować telefon który dokładnie tak samo wygląda. Jacek 11lat

#48 meian

meian
  • 106 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 13:11

Według mnie iphone 4g jest ładniejszy, no bo ile można produkować telefon który dokładnie tak samo wygląda.
Jacek 11lat



@plecek - można i to bardzo długo ... czego przykładem jest genialna i uznana obudowa MacPRO pamięta jeszcze G5.
Faktycznie nowy iPhone "wygląda" jak coś pomiędzy HTC a LG, jednak mam nadzieję że kiedy zobaczę go na żywo zmienię zdanie ... (?)

To co można zauważyć - iPhone 4G zupełnie nie pasuję do obecnej rodziny apple ( iPad, iPod...)

#49 meian

meian
  • 106 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2010 - 13:09

nie jest tak wesoło, pojawiają się pierwsze info o "usterkach"

mGSM :: Aktualno

#50 energiapro

energiapro
  • 44 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 lipca 2010 - 23:46

Dla mnie jest bardzo ładny. Wszystko sie w nim podoba i Wam tez powinno a przynajmniej wiekszosci. Apple dla mnie = szacunek dla ich design'u . Z tym nie mozna dyskutowac tylko wzdychac i szanowac za ich wizję. Klocka mozna zawsze wziac w Nokii, Samsungu, SE itp... Dodam wiecej SERYJNEGO KLOCKA upgrade\owanego co miesiac:))




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych