Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak sprawdzić z jakiej sieci jest iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 klosiu1

klosiu1
  • 6 postów

Napisano 08 czerwca 2012 - 22:29

Witam. Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić numer IMEI bez możliwości wpisywania kodu *#0.... gdyż właśnie jestem w takiej sytuacji, że przy włączeniu telefonu (oczywiście po wybraniu języka, kraju) wyskakuje komunikat: "Aby aktywować telefon iPhone, należy włożyć kompatybilną kartę SIM obsługiwanego operatora. Włóż kartę SIM, która została dostarczona z Twoim telefonem albo odwiedź sklep obsługiwanego operatora, aby wymienić kartę SIM." i nie wiem z jakiej sieci ma simlocka i czy w ogóle jego ściągnięcie będzie mi się to opłacać? Dziękuje z góry za pomoc.

#27 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 09 czerwca 2012 - 11:09

Witam. Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić numer IMEI bez możliwości wpisywania kodu *#0.... gdyż właśnie jestem w takiej sytuacji, że przy włączeniu telefonu (oczywiście po wybraniu języka, kraju) wyskakuje komunikat: "Aby aktywować telefon iPhone, należy włożyć kompatybilną kartę SIM obsługiwanego operatora. Włóż kartę SIM, która została dostarczona z Twoim telefonem albo odwiedź sklep obsługiwanego operatora, aby wymienić kartę SIM." i nie wiem z jakiej sieci ma simlocka i czy w ogóle jego ściągnięcie będzie mi się to opłacać? Dziękuje z góry za pomoc.

Na pudełku masz imei.
Po 2 jak aktywować telefon bez karty sim był wałkowane na tym forum miliony razy.

#28 zemen

zemen
  • 71 postów
  • SkądToronto

Napisano 15 listopada 2012 - 14:12

polecam spis tresci sieci po modelu

Model Number/Part no.

lub

Mobile Network Code - Wikipedia, the free encyclopedia

#29 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 15 listopada 2012 - 14:44

polecam spis tresci sieci po modelu

Model Number/Part no.

lub

Mobile Network Code - Wikipedia, the free encyclopedia


W moim przypadku nie działa.

#30 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 15 listopada 2012 - 15:43

Polecam tę stronę,to samo pokazuje co płatne aukcje na allegro czy simlock24.pl

Wklepujecie kod i gość sprawdza za darmo (1 dziennie IMEI za darmo) na serwerach jaka siec itd.

S-url.ro IMEI Carrier Check & AT&T Unlock Services.
trzeba się zarejestrować




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych