Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak nagrac muzyke na Ipod i jak cokolwiek na niego nagrac


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 neos.asp

neos.asp
  • 5 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 01:43

Kupiłem Ipoda 8 giga. Nie dostałem żadnej płyty. Jak podłanczam ipod'a do komputera pojawia mi sie opcje słuchaj w windows media player i opcja wyswietl foldery. Kiedy wchodze do Wmp słucham piosenki gorillaz clint eastwood - nie mam jej w music na Ipodzie :?: . Wchodze w foldery wchodze w music wklejam pare piosenek. Niestety nie ma ich potem na ipodzie. Czy musze sciagnac jakis specjalny program zeby wgrywac na Ipoda muzyke itd. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

#2 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 01:58

a to czytales:
http://www.apple.com...e/iPod_nano.pdf
http://www.myapple.p...ead.php?t=19430
http://www.myapple.p...ead.php?t=22919

DOKLADNIE W TEJ KOLEJNOSCI!!

#3 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 grudnia 2006 - 02:02

Debile sa wsrod nas... eh. Słuchaj najperw przeczytaj to co napisal kolega na gorze. Sorry za tego debila ale wkurza mnie takie zachowanie i takie pytania.
1)Sciagnij iTunes 7.0.2 z tad http://www.apple.com/itunes/download/
2)zainstaluj
3)potem ustaw w opcjach na iPodie Reczne uaktualnianie iPoda
4)potem juz tylko przenos metoda "push" elementy do libary a z libary do iPoda wszystko metoda "push"

Pozdrawiam

[edit]

Debilizm - nieużywany obecnie, ze względu na negatywne znacznie w języku potocznym, termin medyczny określający niedorozwój umysłowy lekkiego stopnia. Źródło- http://pl.wikipedia.org/wiki/Debil to chyba nic strasznego


Jeszcze raz i będzie Lut.Powód: Nie zastosowanie się do ostrzeżenia.Punkt b regulaminu forum wyraźnie mówi o tym by nie obrażać innych użytkowników. A Ty dodatkowo bronisz się cytując definicję, która wspomina o NEGATYWNYM znaczeniu terminu, którym uraczyłeś forumowiczów. MF Insider

#4 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 11:13

Kupiłem Ipoda 8 giga. Nid odstałem zadnej płyty. Jak podłanczam ipod'a do komputera pojawia mi sie opcje słuchaj w windows media player i opcja wyswietl foldery. Kiedy wchodze do Wmp słucham piosenki gorillaz clint eastwood - nie mam jej w music na Ipodzie :?: . Wchodze w foldery wchodze w music wklejam pare piosenek. Niestety nie ma ich potem na ipodzie. Czy musze sciagnac jakis specjalny program zeby wgrywac na Ipoda muzyke itd.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Nie chce być*nie miły ale kiedy kupowałeś iPoda sprzedawca nie zapytał cię jakiego używasz komputera? Nie podał ci adresu strony z której można pobrać iT?

Poza tym, kiedy otworzysz tą drugą część putełka- tą z narysowaną książeczką/usb/słuchawkami
tam mieszkają sobie takie różne płytki, na jednej z nich jest na 100% jest pdf z instrukcją obsługi.
Ponad to jest tam taka ulotka gdzie na okładce widnieje napis iPod+iTunes Quick Start
Pierwsza strona to przywitanie i przedstawienie iPoda
Potem jest

Step 1: Install the software

1)Go to www.apple.com/ipod/start and download iTunes to your computer
Drugi punkt mówi o klikaniu dwa razy w ikonkę instal.exe lub (w maku) przełożeniu iT do odpowiedniego folderu.

Jednym słowem, jedyne co można w tej sytuacji zauważyć to to że nie spojżałeś nawet w instrukcje obsługi a świadczy to o..... cicho sza regulamin forum... :twisted:

#5 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 30 grudnia 2006 - 11:49

DZIECKO NEOSTRADY !!!!!!!!! uciekać jemu obce są wszystkie wyszukiwarki i obejrzenie przyklejonych tematów. link w moim opisie i używanie tego co w głowie jest bo się przydaje :evil:

#6 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 30 grudnia 2006 - 17:41

Nie chce być*nie miły ale kiedy kupowałeś iPoda sprzedawca nie zapytał cię jakiego używasz komputera? Nie podał ci adresu strony z której można pobrać iT?

Poza tym, kiedy otworzysz tą drugą część putełka- tą z narysowaną książeczką/usb/słuchawkami
tam mieszkają sobie takie różne płytki, na jednej z nich jest na 100% jest pdf z instrukcją obsługi.
Ponad to jest tam taka ulotka gdzie na okładce widnieje napis iPod+iTunes Quick Start
Pierwsza strona to przywitanie i przedstawienie iPoda
Potem jest


W nowych nano nie ma chyba płyt żadnych bo jest super ekstra cool zmniejszone pudełko, ale instrukcja powinna być więc temat raczej do zamknięcia.

Hehe może wprowadzić przy rejestracji na forum coś takiego jak test znajomości instrukcji ipoda i tylko po udzieleniu 100% poprawnych odp można się*zarejestrować*:lol:

#7 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 17:49

Fakt nie doczytałem że to nano.. przeczytałem że iPod... ale napewno i w nano jest karteczka z "pierwszymi krokami" Szybki start...
na stronie SAD:
W zestawie z iPodem nano są:
-Słuchawki
-Kabel USB 2.0
-Adapter doka
-Instrukcja obsługi

#8 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 20:51

maslaq, kadargo Na waszą proźbę zamykam, reklamacje proszę kierować na PW.
OT usuwam.
MF JSG




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych