Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3GS - 3.1.2] Zmiana softu a gra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KrolAniolow

KrolAniolow
  • 3 postów

Napisano 02 kwietnia 2010 - 17:51

Witam mam iphone 3gs przywiezionego z Anglii obecnie na sofcie 3.1.12. sam zmieniałem z 3.1.11 i przy zmianie softa na nowszy robiłem jb i złamałem simlocka w sumie ciężko było ale dałem rade. A teraz wracając do sedna mam pytanie czy przy wgraniu najnowszego softu jest możliwość zachowania zapisanych stanów gier bo na niektórych poświęciłem wiele godzin i mam po 80-90% np w gta cw lub gtr racing academy i około 20 innych proszę o odpowiedzi najlepiej z opisaniem jak to zachować a nie typu można lub nie można


[HIGHLIGHT][URL="http://www.myapple.pl/members/majkool.html"]majkool[/URL]
Nazwa tematu poprawiona. ;)
Używaj czasem odnośnika dla wybranego modelu i wersji oprogramowania [?G - ?.?.?].
[URL="http://www.myapple.pl/iphone-pytania-i-problemy/announcement-b-font-color-red-zasady-tworzenia-tematow-regulamin-font-b.html"] ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN [/URL][/HIGHLIGHT]

#2 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2010 - 17:56

Witam mam iphone 3gs przywiezionego z Anglii obecnie na sofcie 3.1.12. sam zmieniałem z 3.1.11


Chciałeś powiedzieć 3.1.2 i 3.1

A co do stanu gier to nie ma owej możliwości - ale nie martw się - przeszedłeś, dasz radę zrobić to jeszcze raz.

#3 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 02 kwietnia 2010 - 18:34

Jak zsynchronizujesz gry z iTunes to powinno zapamiętać ich stan. Ale ja zawsze wszystko ręcznie kopiuje i nie ma problemu, oczywiście jeśli masz JB, poszukaj tematu na forum o kopii zapasowej. pozdrawiam, ed00c

#4 KrolAniolow

KrolAniolow
  • 3 postów

Napisano 02 kwietnia 2010 - 20:13

a w jaki sposób kopiujesz ręcznie stan gry bo oczywiście mam pliki ipa z aplikacji




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych