Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Menager połączeń WAP/MMS/VIDEO/INTERNET


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 needmoney

needmoney
  • 11 postów

Napisano 23 lutego 2010 - 17:26

Witam Jestem tutaj nowy, będzie iPhone to mój pierwszy produkt Apple z którym będę miał kontakt. Potrzebuję jakąś aplikację aby móc wyłączać/włączać połączenia internetowe np : WAP/MMS/VIDEO/INTERNET Coś w stylu NoData na WindowsMobile. Czy istnieje taka aplikacja? Pozdrawiam

#2 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 23 lutego 2010 - 17:42

SBSettings

#3 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lutego 2010 - 17:45

SBSettings


plus wtyczka Data Toggle :)

#4 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 23 lutego 2010 - 18:08

Ja polecam BossPrefs . W porównaniu do SBSeting nie skara żywotności baterii

#5 needmoney

needmoney
  • 11 postów

Napisano 23 lutego 2010 - 18:10

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź! Mam nadzieję że się nie zawiodę na produktach Apple. Pozdrawiam

#6 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 24 lutego 2010 - 12:31

SBSeting nie skraca żywotności baterii - to tylko kolejny mit. needmoney - rozwiązania o których wyżej wspomniano beda wymagały wykonania Jailbreaku.

#7 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 24 lutego 2010 - 12:44

No wlasnie. (znaczy beda wymagaly Jailbreaka aplikacje wymienione powyzej) Musisz wziac pod uwage, ze tutaj najczesciej nie znajdziesz pomocy normalnych uzytkownikow, tylko grzebaczy (takich linuksiarzy), ktorzy z niewiadomego dla mnie powodu kupili telefon kompletnie dla nich nie przeznaczony. Podejrzewam, Twoj nowy telefon to bedzie 3GS wiec zapomnij (dzieki Bogu) o Jailbreaku. Wlaczanie i wylaczanie funkcji internetowych w iPhonie to pomylka. Ten telefon ma wlasnie takie zastosowanie by ekstensywnie korzystac z internetu - stad nie znajdziesz normalnej funkcjonalnosci w standardowych aplikacjach. Mozesz ewentualnie modyfikowac dane APN, co wlasnie zablokuje funkcje o ktorych mowisz.

#8 needmoney

needmoney
  • 11 postów

Napisano 24 lutego 2010 - 16:37

@lobotommy
Nawiązując do SBSettings, domyśliłem się. Aplikacja musiałaby zajmować dużo więcej obliczeń procesora.
@grzes_l
Ad1. Nie-stety będę musiał uczynić ów "Jailbreak" aby móc wyłączać dostęp telefonu do internetu, ponieważ w mojej taryfie abonenckiej "mobilny internet" jest zbyt drogi. Reasumując musiałbym przenieść się do USA aby korzystać z szybkiego połączenia.
Ad2. Twe podejrzewania są bardzo bliskie, ponieważ litera S nie występuje w tym modelu który zakupiłem.
Ad3. Telefon, smartphone, wszystko jest dla ludzi. Nie oceniaj książki po okładce Szanowny Kolego, ponieważ sam korzystam na codzień z tego niezawodnego (jak dla mnie) systemu oraz grupy innych systemów operacyjnych.

Pozdrawiam

#9 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 24 lutego 2010 - 17:25

Jeśli masz wi-fi to wejdź z poziomu Iphona na Disable EDGE/3G data on iPhone - iphonenodata.com - for free i zainstaluj profil naciskając disable 3G/EDGE to zablokuje połączenie z internetem przez komórkę (Wi-Fi i MMS-y będą działać)

#10 needmoney

needmoney
  • 11 postów

Napisano 24 lutego 2010 - 19:31

@Stasio90
Bardzo dziękuję za bez-jailbreakowe rozwiązanie.

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych