Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dobrej jakości zamienniki wyświetlacza iPhone 6.


Najlepsza odpowiedź lukasz66 , 14 maja 2017 - 10:41

czyli wszystkie "serwisy" do wymiany szybek, od iPhone itp korzysta z tego szajsu? Bo przecież nie da się podobno kupić nowego oryginalnego wyświetlacza? Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz66

lukasz66
  • 712 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 12 maja 2017 - 15:44

Witam

 

Jakiś czas temu mój wyświetlacz uległ uszkodzeniu więc postanowiłem sobie tanim kosztem naprawić zamiawiając pierwszy lepszy z allegro podobno bardzo dobry itp. Po wymianie kolory nie te, odstaje i pręży na rantach, a co najbardziej mnie zszokowało nawet śrubek nie dało się wkręcić bo wchodziły na wylot.... Postanowiłem, że zamówię trochę droższy z ''serwisu''. Przyszedł dokładnie taki sam szajs więc zdecydowałem się, że nie zaryzykuje już więcej. Czy zna ktoś może jakieś na prawdę dobre zamienniki które chociaż będzie można bez problemu użytkować? Wiem, że oryginalnych wyświetlaczy Apple nie sprzedaje ale może macie jakieś źródło, gdzie są sprawdzone i w miarę dobre zamienniki a konkurencja jest przeogromna..

 

Pozdrawiam



#2 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 12 maja 2017 - 21:13

A dlaczego "bronisz się" przed wstawieniem oryginału w ASA ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#3 lukasz66

lukasz66
  • 712 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 13 maja 2017 - 09:46

Czytałem, że koszt takiej wymiany to na pewno ponad 500zł.. Aż tyle za wyświetlacz szkoda mi wydać a być może są jakieś na prawdę dobre zamienniki stąd ten post..

#4 vaya

vaya
  • 176 postów

Napisano 13 maja 2017 - 20:53

Nie kupuj nowych zamienników bo to szajs!

Mniejszy albo większy ale szajs.

Nawet jak kolorystycznie są w miare dopasowane to posiadają niedociągnięcia w innych aspektach: zły odlew ramki,prześwity po bokach,za duża osłona sterownika co powoduje uciskanie wyświetlacza i "plamy na ekranie". Raz nawet zdarzył mi się tak niedopracowany badziew że otwór na home button był za mały.Dlatego od jakiegoś czasu jak muszę wymienić wyświetlacz to korzystam z używek.



#5 lukasz66

lukasz66
  • 712 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 14 maja 2017 - 10:41   Najlepsza odpowiedź

czyli wszystkie "serwisy" do wymiany szybek, od iPhone itp korzysta z tego szajsu? Bo przecież nie da się podobno kupić nowego oryginalnego wyświetlacza?

Użytkownik lukasz66 edytował ten post 14 maja 2017 - 10:43


#6 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 14 maja 2017 - 14:01

Seriwsy maja dojscia do oryginalnych ekranow, maja tez dojscia do dobrych zamiennikow ale nikt sie z tym z toba nie podzieli bo to ich cheb czesto znalezienie dobrego dostawcy kosztuje ich grube pieniadze wyrzucone w bloto na taki sam szit jak na allegro.
  • AppleMobile.pl lubi to

#7 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 14 maja 2017 - 20:09

czyli wszystkie "serwisy" do wymiany szybek, od iPhone itp korzysta z tego szajsu? Bo przecież nie da się podobno kupić nowego oryginalnego wyświetlacza?

Zadajesz pytania i sam sobie udzielasz "najlepszych odpowiedzi". Czego oczekujesz od forumowiczów ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#8 lukasz66

lukasz66
  • 712 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 15 maja 2017 - 15:51

Chodziło mi o to, czy skoro nie da się kupić nowego oryginalnego wyświetlacza to czy na prawdę wszystkie serwisy używają tego samego szajsu czy może jednak są dobre podróbki i jeśli są to może ktoś by doradził jakieś źródło żeby nie wpakować się w kolejnego bubla..

#9 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 15 maja 2017 - 15:57

Serwisy mają dojścia do Oryginalnych ekranów tak jak i do dobrej jakości zamienników. W czasach świetności iPhone 6 znajoma wymieniała ekran w serwisie nieautoryzowanym za ok 550zł wtedy nie było jeszcze wymiany odpłatnej samego ekranu jedynie caly telefon za 1400zł. Po tym zabiegu później telefon był normalnie serwisowany w autoryzowanym serwisie i wymieniony na nowy. 



#10 vaya

vaya
  • 176 postów

Napisano 15 maja 2017 - 17:42

Czyli serwis założył używkę.



#11 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 15 maja 2017 - 18:15

Nie wiem skad by mieli uzywki jak to jakos niedlugo po premierze bylo. Nie wnikam serwis zaufany jak mowi ze oryginal to jest oryginal a nie jak na allegro tam kazdy ekran to oryginal.

#12 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 15 maja 2017 - 21:14

Dokładnie, chcesz mieć pewność? To chociaż że nie popieram ale... Uszkodzonego kupic bądź zablokowany icloud i przełozyć front. Na olx u nie w mieście idzie juz za 170zł kupic taki telefon na dawce 



#13 qb4hkm

qb4hkm
  • 529 postów

Napisano 16 maja 2017 - 09:50

Serwisy mają dojścia do Oryginalnych ekranów tak jak i do dobrej jakości zamienników. W czasach świetności iPhone 6 znajoma wymieniała ekran w serwisie nieautoryzowanym za ok 550zł wtedy nie było jeszcze wymiany odpłatnej samego ekranu jedynie caly telefon za 1400zł. Po tym zabiegu później telefon był normalnie serwisowany w autoryzowanym serwisie i wymieniony na nowy. 

Dojścia na alixsie co najwyżej hahaha :-)



#14 Daniel Sośnierz

Daniel Sośnierz
  • 1 postów

Napisano 19 czerwca 2017 - 22:52

Istnieją wysokiej klasy zamienniki tylko trzeba odpowiednio poszukać.
Ale co prawda to prawda większość oferowanych na Allegro to badziew (o ile nie wszystkie), myśle ze to ze względu na to ze firmy oferujące wyświetlacze na Allegro do iPhonów oferują tez wszystkie inne wyświetlacze do innych modeli telefonów.. zwykła masówka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych