Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Pełna lista polskich autoryzowanych serwisów Apple

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pełna lista polskich autoryzowanych serwisów Apple

Niedawno informowaliśmy o powstaniu trzeciego po iSource i Regenersis autoryzowanego serwisu produktów Apple - w firmie Cortland w Poznaniu. Okazuje się jednak, że w tym roku firmy świadczące podobne usługi wyrastają jak grzyby po deszczu. Do istniejących już serwisów w Warszawie i stolicy Wielkopolski dołączają Radom i Łódź.

Serwisem w Radomiu zajmie się firma MiK Centrum Serwisowe. W Łodzi - RAGZ SJ

Poniżej prezentujemy pełną listę autoryzowanych serwisów:

Cortland Sp. z o.o.
    ul. Zgoda 38
    60-122 Poznań
    T: 061 669 02 30
    F: 061 664 54 01
    W: Cortland Sp. z o.o. - Autoryzowany Serwis Apple
    E: serwis@cortland.pl

RAGZ SJ
    ul. Piłsudskiego 143
    92-236 Łódź
    T: 042 676 30 43
    F: 042 676 30 38
    E: ragz@ragz.com.pl

Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.
    ul. Falencka 1B, Janki
    05-090 Raszyn
    Dział Obsługi Klienta
    T: 022 703 41 00

MiK Centrum Serwisowe
    ul. Chrobrego 22
    26-600 Radom
    T: 048 363 31 66
    F: 048 363 31 66
    W: Autoryzowane Centrum Serwisowe MIK
    E: recepcja@mik.radom.pl

iSource SA
    ul. Działkowa 85
    02-234 Warszawa
    T: 022 550 86 86
    F: 022 574 23 87
    W: iSource: Apple MacBook Apple iPhone Apple Mac iMac iPod akcesoria iPod etui
    E: office@isource.pl

Warto pamiętać o bezpłatnej infolinii Apple (z telefonów stacjonarnych) w języku polskim w razie problemów z Makiem lub iPodem - numer: 00800-4411875

Ostatnio edytowany przez 51m0n; [ARG:4 UNDEFINED].
    Smartserwis.net Serwis iPhone

Nie wiecie czy do tych serwisów w Warszawie można wysłać iPhona kurierem bezpłatnie?
    iPhone 5 64GB iOS 7.0 Play

Komentarz

Zamieszczone przez bobix Zobacz posta
      Nie wiecie czy do tych serwisów w Warszawie można wysłać iPhona kurierem bezpłatnie?
      Serwisem iPhone zajmuje się jedynie firma Regeneris.

Komentarz

ale byłoby fajnie gdyby w Polsce był chociażby jeden prawdziwy Apple Store ale to niestety pewnie marzenia, które i tak nigdy się nie spełnią..
        Gdyby Apple zaczęło sprzedawać frytki, wszystkie fast-foody by zbankrutowały.

Komentarz

y jeśli mam wykupioną gwarancje na 2 lata w ispocie, to taki cortland mi też ją uzna? czy muszę słać na swój koszt do iSource?

Komentarz

Ja chce Apple Store i iTMS w Polsce, wtedy pogadamy, bo teraz sobie z nas jaja robią

---- Dodano 29-03-2009 o godzinie 12:00 ----
            Zamieszczone przez Authilius Zobacz posta
            y jeśli mam wykupioną gwarancje na 2 lata w ispocie, to taki cortland mi też ją uzna? czy muszę słać na swój koszt do iSource?
            W iSource masz dodatkowo rękojmie, ale gwarancję w Cortlandzie Ci uznają, tak jak w każdym autoryzowanym serwisie
            Ostatnio edytowany przez nevoX; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Tony ;>

Coś wisi w powietrzu..
              Pozdrawiam

Komentarz

Wysłałem dwa tygodnie temu Macbooka do iSource. Od nowości, czyli od grudnia, coś nie tak było z baterią. Na całkowicie ściemnionym ekranie, wyłączonym podświetleniu klawiatury i wifi trzymał niecałe trzy godziny. Na apple.com jest napisane, że powinien trzymać z większym podświetleniem do pięciu, co potwierdzają posiadacze tego Maca na macrumours. Dzwoniłem do miejsca gdzie go kupiłem i poleciili mi wysłać w Polsce do serwisu w celu wymiany baterii...

Mac przyszedł dwa dniu temu - diagnoza stwierdziła, że bateria jest sprawna... Zgłupiałem...
                Komputer:  Macbook Aluminum 2.4 GHz | 250 GB | 4 GB RAM
                Odtwarzacz:  iPod Shuffle 1GB blue

WIMIR - "You will never drink alone"

Komentarz

ispoty i serwisy wyrastaja jak grzyby po deszczu, na myapple coraz wiecej uzytkownikow. Moze Apple w koncu to zauwazy :P

Komentarz

Na stronie MiK Centrum Serwisowe Radom mogliby chociaż podać, że serwisują sprzęt Apple, bo nie ma żadnej informacji o "jabłkach"...
                    "1 000 songs in your pocket" -
                     iPod original 5GB / 23 Oct 2001
                    -> Stanley Kubrick's "2001: A Space Odyssey" (1968) / Discovery One / white EVA Pods / "Open the pod bay door, Hal!"

Komentarz

http://mojejabluszko.pl/?p=1921

należy zaznaczyć, że oprócz siedziby jest kilka punktów odbioru
                      Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
                      MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

Może wyślemy do Apple informację, że Polacy domagają się Apple Store?! Może zrobimy taką akcję na naszym szanownym forum?
                        :)

Komentarz

A czy iphony 2G oni też zreperują bądź np wymienią baterię?

Komentarz

firma RAGZ Łódź co to jest? wchodzę na stronę i nie widzę branży, którą by się nie zajmowali..

serwis AGD, budownictwo, allegro , ,,, masakra.. a sama strona ? straszne. nie oddał bym tam Komputera do naprawy.
                            iMac 27 2011@i7 250GB SSD +1T HDD | iMac 27 2014i5 250GB SSD @biuro | MacBook Pro Retina 13 2014 250GB SSD... ipadiphone... masakra.

Komentarz

Zamieszczone przez b.milewski Zobacz posta
                              Serwisem iPhone zajmuje się jedynie firma Regeneris.
                              z mojego niezbyt korzystnego doświadczenia z firmą Regeneris wynika, że serwisuje ona wyłącznie iphone z Orange. Na dodatek przebicie się przez ich punkt przyjęć kończy się niemal za każdym razem awanturą.

Komentarz

Pracuję...
                              X