Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Jak pisac polskie znaki w Windows?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak pisac polskie znaki w Windows?

Mam windowsa na MacBooku i nie wiem jak pisac polskie znaki
    z altem nic nie dziala
    Uklad klawiatury mam polski progamisty
    http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

kt&#243;rego MB?
    Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
    MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

Apple MacBook 13" Core 2 Duo
      taki Notebookcheck: Recenzja Apple MacBook 13" Core 2 Duo
      http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

Komentarz

musisz wgrać keytweak i zamienić sobie lewy alt, na prawy

bo windows ma taką wadę, że ten lewy alt to jest jedynie do alt+f4 więc słabo to rozwiązali
        Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
        MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

Użyłem darmowego programu Sharp Keys do przedefiniowania prawego (małego) entera na prawego alta, lewego alta przemapowałem także na prawego alta, jabłko przemapowałem na Ctrl. I teraz już jak w OSX!

Komentarz

fn+alt+ l = ł...

Komentarz

Kagain ale wtedy musisz użyć dwu rąk by napisać jeden znak!

Komentarz

można też używać ctrl+alt+[litera]
                tak czy siak w windzie są dwa r&#243;żne alty i niewiele można z tym zrobić
                <kasiamrozek> Autokorekta iPhona zmienia "zrobiłam" na "zrobiłem", za to "zepsułam" zostawia w spokoju.

Komentarz

Zamieszczone przez Śfieży Zobacz posta
                  Kagain ale wtedy musisz użyć dwu rąk by napisać jeden znak!
                  Ja w MBP jednym palcem mogę wciskać fn i alt (lewy, bo tylko lewy jest )

Komentarz

ale gdybyś na MBP pod leopardem chciał pozmieniać inne znaki na klawiaturze niż systemowe, to doskonale sprawdził mi się UKELELE 1.8, na który trafiłem na jakiejś amerykańskiej stronie - na bazie polskiej klawiatury środkowoeuropejskiej (tzw. maszynistki sprzed 1987, przezwanej przez EmEs pl-214) wprowadziłem własną klawiaturę z dwoma własnymi zbiorami znaków pod Opt i Opt+Cmd, nie miałem czasu tylko czasu na dodatkowe deadkeye - Ukelele pozwala na modyfikację klawiatury zapisanej w pliku polish.keylayout (jak np. u napoleona http://homepage.mac.com/napoleonbryl/) za wyjątkiem znaków systemowych - do zmiany tych najwięcej rekomendacji widziałem do DoubleCommand, lecz sam nie miałem potrzeby z tego korzystać.

Komentarz

Pracuję...
                    X