Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Windows 7 Opinie - Testy - Wrażenia

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Windows 7 Opinie - Testy - Wrażenia

Witam

Własnie pisze do was z świeżo zainstalowanej pre bety Windows 7, i jestem pod wrażeniem system na moim mini chodzi super, jest szybki (por&#243;wnywalny do XP) UAC pyta sie bardzo rzadko i nie jest to takie upierdliwe jak w viscie, system jest stabilny i og&#243;lnie jestem zadowolony z posunięcia firmy Ms, oczywiście dalej będe używał Mac OS X jako podstawowy system ale windows przestanie mi sie kojarzyć jako natrętne g&#243;wno sprawiające sporo problem&#243;w, mam nadzieje że nie zepsują tego w wersji finalnej w każdym razie ta pre-beta jest 5x lepsza od Visty z SP1. Polecam przetestować.

Napotkałem jeden problem : Mianowicie WiFi, mam sterowniki wszystko działa, znajduje sieci ale nie potrafi się do niej przyłączyć ale że korzystam z kabla to nie ma to dla mnie znaczenia.

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez seb235; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort.

ciekawe jak alfa może być stabilna.. chyba jak się nic nie robi - nawet z wifi nie korzysta...
    Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
    MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

Pisze serio i nie będę się sprzeczał, na prawdę działa świetnie a do tego jeszcze odświeżony paint i WordPad i sporo nowego. A prędkość por&#243;wnywalna do XP.

Komentarz

Ciekawe.
        Też muszę spr&#243;bować.
        Od roku przymierzałem się do przetestowania Visty, ale teraz widzę, że nie ma takiej potrzeby.
        Jak to jest z tym szybkim uruchamianiem?
        Napisz coś o tym.
        Muzyka i Komputery
        http://www.iro.myapple.pl

Komentarz

Czy ta wersja jest LEGALNIE dostępna ??

Komentarz

Jeżeli masz klucze z bety Visty to bez problemu ją aktywujesz bo jest na tych samych zasadach, jeżeli ktoś chętny to napiszcie na PW podeśle źr&#243;dło z kt&#243;rego pobierałem, a co do legalności to system wygasa w Maju także wydaje mi się że pobranie go przestępstwem nie jest.

Komentarz

Niestety pW do ciebie nie przechodzi.
              Muzyka i Komputery

Komentarz

to napisz na seb235@gmail.com

Komentarz

Przez Bootcampa instalowałeś?
                  Muzyka i Komputery

Komentarz

meil poszedł, Tak instalowałem przez bootcampa a dokładnie na partycji o wielkości 30GB (system zają około 9 GB, a stery dograłem z płyty Leo te dla Visty tylko że trzeba ręcznie kliknąć sterownik bo instalator apple robi problemy (tzn nie chce wsp&#243;łpracować),

Komentarz

Dzięki wielkie.
                      Akurat kupiłem nowy dysk. To sobie na nim spr&#243;buje.
                      Ma do wyboru przy instalacji jakieś inne systemy plik&#243;w niż NTFS, czy Fat32?
                      Muzyka i Komputery

Komentarz

Tak jak Vista, tylko NTFS

Komentarz

Jak napisałeś ten temat, to akurat czytałem:
                          Sprawdzamy Windows 7 - Windows 7 - Nowe Technologie w INTERIA.PL
                          Muzyka i Komputery

Komentarz

Wiesz ja nie czytam takich recenzji czy test&#243;w przez kogoś, bo trudno ocenić system jednoznacznie, jak dla mnie ta wersja co podałem linki chodzi świetnie i jest stabilna, chociaż niekt&#243;re funkcje chyba trzeba będzie odblokować w rejestrze ale wole tą niż nowszy i mniej stabilny build, przed pobraniem przeglądałem r&#243;żne fora i dlatego właśnie ten

Komentarz

Do ukończenia pozostał jeszcze chyba rok, do tego czasu dojedzie jeszcze tysiące sterownik&#243;w i innych badziewi i wszystko wr&#243;ci do normy, będzie tak samo zamulać, itd. Nie wierze w lekkość 7mki. Obym się mylił.
                              Abuse never die, bitch

Komentarz

Pracuję...
                              X