Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

PrintScreen w Windowsie na Mac-u

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PrintScreen w Windowsie na Mac-u

Z góry mówię, źe przejrzałam przez szukaj mnóstwo rzeczy. To co znalazłam dotyczyło tego jak robić zrzuty ekranowe na macach przy braku klawisza printscreen. mam windowsa na mac-u i automatycznie mam i mac-wą klawiaturę. Próbowałam robić zrzuty systemem makowym ale mi nie wychodzi. Moźe któs mógłby mi powiedzieć, jak to zrobić na windosie? Albo moźe żle to robię?
    MacBook C2D/2GHz/2GB/120GB

Zamieszczone przez kirki Zobacz posta
    Z góry mówię, źe przejrzałam przez szukaj mnóstwo rzeczy. To co znalazłam dotyczyło tego jak robić zrzuty ekranowe na macach przy braku klawisza printscreen. mam windowsa na mac-u i automatycznie mam i mac-wą klawiaturę. Próbowałam robić zrzuty systemem makowym ale mi nie wychodzi. Moźe któs mógłby mi powiedzieć, jak to zrobić na windosie? Albo moźe żle to robię?
    Jesli robisz to pod Parallels/VMWARE to wez kursor z okienka windowsowego i wtedy juz skroty macosowe dzialaja.

pozdrawiam
    jaceK

Komentarz

A pod BootCamp nalezy uruchomic Klawiature Ekranowa - tam znajduje sie przycisk PrintScreen.

Komentarz

Ewentualnie kt&#243;ryś z program&#243;w zewnętrznych z tej listy. Nie pamiętam już czego kiedyś używałem, gdyż było to strasznie dawno ale dało się tam ustawić dowolną kombinację klawiszy.

http://www.programy.wabi.pl/zrzuty_ekranu.php

Komentarz

Wilekie dzięki - ja mam pod boot campem, zaraz wypróbuję

Komentarz

HyperSnap był świetny i darmowy na PC.
            >>>  One man to teach them all  <<<

Komentarz

Zamieszczone przez arsaghar Zobacz posta
              HyperSnap był świetny i darmowy na PC.
              O właśnie coś o podobnej nazwie chyba kiedyś używałem. Chyba mi przypomniałeś Były bodaj dwie wersje. Hyper Snap do zdjęć i Hyper Cam do robienia zrzut&#243;w w postaci film&#243;w AVI.

Coś mi tak świta właśnie. Dobrze kojarzę ? Strasznie to dawno temu było, jeszcze, gdy używałem ME ale program był na prawdę robudowany

Komentarz

Najprościej takie zrzuty robić darmowym IrfanView. Są wszystkie potrzebne opcje. Zainstaluj to się przekonasz. Ja w pracy robie dużo Print Screen' ów i tylko z tego korzystam.
                W podręczniku do Boot Campa znalazłem, że na zewnętrznej Mac' owej klawiaturze przycisk Print Screen zastępuje F14. Moim zdaniem powinno działać. Jak ktoś nie lubi zewnętrzych programów to warto sprawdzić.

Komentarz

F14 też działa - no i nie muszę mówić, że wygodniejsze niż klawiatura ekranowa

Dzięki

Komentarz

a pod maczkiem grab
                    NON OMNIS MORIAR

Komentarz

Albo "Jablko"+"Shift"+"3"

Komentarz

a skoro jablko+shift+3 to gdzie sie screen zapisze?
                        Pzdr
                        ---------------
                        Czy moge jeszcze jakos pomoc?

Komentarz

na pulpicie

Komentarz

Pracuję...
                          X