Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

boot camp do w7

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• boot camp do w7

wiam. zainstalowalem dzisiaj windowsa 7. szukalem do niego wszedzie boot campa, ale ie znalazlem dzialajacego. doczyalem sie na forum, ze musze miec bc 3.0, ale nigdzie nie moge go znalezc, znalazlem tylko 3.1, a na plycie z leopardem tez nie chcial dzialac. wie ktos skad moge go sciagnac?

jak zainstalowałeś win 7?
    do tego używasz boot camp'a a później z płytki instalujesz już na odpalonym windowsie na drugiej partycji sterowniki z płyty z Leopardem (wkładasz na uruchomionej windzie), albo ściągasz boot camp'a 3.1 ze strony apple, gdyż on ma pełne wsparcie dla win 7.

Komentarz

Ja mam win7 64bit zainstalowany z bc 2.0 ktory byl na plycie od leoparda i wszystkie sterowniki tez, nie instalowałem jeszcze 3.1. Jedyna sztuczka była z instalacją driverów do 64bit.

Komentarz

Hmm, a czy przypadkiem Boot Camp 3.0 i wyżej nie jest dostępny tylko dla Snow Leoparda?
        Tablet: iPad Air Wi-Fi (iOS 8.0)
        Odtwarzacz MP3: iPod touch 4 (iOS 6.1)
        Komputery: MacBook Pro 13" Mid-2010 (8 GB RAM, SSD, OS X 10.10 Yosemite), PC (Windows 8.1 Pro)

Komentarz

sprawa wyglada tak: padl mi dysk i kupilem nowy. po wlozeniu go do maca chcialem zainstalowac leoparda. wkladam plytke, wyskakuje okno z wyborem jezyka, wybieram polski, wyskakuje okno "przygotowuje do instalacji" i po chwili wyskakuje komunikat "nie mozna zainstalowac mac os x na tym komputerze". i do wyboru bylo odzyskiwanie systemu albo uruchomienie ponowne. mialem tak ze zwyklym leopardem jak i snow. wiec sie wkurzylem i zainstalowalem w7 samego. tylko teraz boot campa nie moge znalezc do niego. sciagnalem wersje 3.1 to mi wyskakuje komunikat jak chce zainsalowac, ze musze miec poprzednia wersje.

Komentarz

przykre, ale jak masz płytki to masz przecież BC3
            trzeba było może wcześniej sformatować ten dysk pod OS X?
            dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
            http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

byl sformatowany pod os x. sformatowalem go w os x extended jurnaled czy jakos tak. w domu mam zwklego leoparda i nie dziala bo jest plyta zniszczona. a probowalem zainstalowac leo u znajomego. niestety wyjechal i nie mam mozliwosci wziac od niego plyty z bc. nie moze ktos wrzucic na jakiegos uploada?

Komentarz

a był format tablicy partycji GUID?

Komentarz

czego?

Komentarz

partycji osx którą formatowałeś w hfs+
                    --- Konto usunięte ---

Komentarz

mowcie po ludzku

Komentarz

Czego nie rozumiesz?

Odpal Narzędzie dyskowe i tam przejrzyj opcje odnośnie partycjonowania to zobaczysz że jest tam partycja typu GUID.
                        --- Konto usunięte ---

Komentarz

use google
                          Install Snow Leopard from External Firewire or USB Hard Drive, or How to Upgrade to 10.6 Without a DVD Drive - OS X Daily

Komentarz

Pracuję...
                          X