Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Program do obsługi Aero2

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Program do obsługi Aero2

  Poszukuję jakiegoś programu, który umożliwi mi połączenie z Aero2. Posiadam modem ZTE MF636. Co możecie polecić na OS X 10.8?

 • #2
  Sterowniki do modemu po prostu?
  dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
  http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

  Komentarz


  • #3
   Do tego modemu nie ma za dużo alternatyw oprócz firmowych sterowników. Uważaj tylko, aby nie były od niższej wersji OS X, bo sobie system rozwalisz - podmienia systemowe biblioteki na swoje. Tak przynajmniej było w wypadku starszych modemów.
   W zasadzie to wystarczą ci i tak sterowniki i systemowe preferencje sieci.
   Ostatnio edytowany przez Support vBDreams; [ARG:4 UNDEFINED].
   PowerMac G5 DP 1.8GHz/3GB RAM/80 GB

   Komentarz

   Pracuję...
   X