Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Drukarka Brother i połączenie WIFI

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Drukarka Brother i połączenie WIFI

Witam,

od momentu wydania Liona mam problem z drukowaniem. Jak podłącze drukarkę kablem to wszystko śmiga. Ściągnął nawet najnowsze sterowniki. Natomiast jak odłączę drukarkę widnieje jako nieaktywna. Włączanie i wyłączanie udostępniania drukarek nic nie daje. Miał ktoś może podobny problem ewentualnie zna rozwiązanie?

Pozdrawiam
    Belrum
    xBOx live - belrum
    cubegames.com.pl
    abbe.com.pl

Do drukarki łączysz się bezpośrednio po Wifi czy masz podpięta pod sieć?
    Tez używam Brothera z funkcją wifi i na Lionie nie mam problem.
    U mnie drukarka łączy się się z routerem a komputer sam już ja widzi jako sieciowa.
    Wystarczy dodać urządzenie, dodatkowo sam ściąga sterowniki.

Opisz jak masz podpiętą dokładnie, może spróbuję pomóc.

Pozdrawiam

Komentarz

u mnie za to nie działa po zmianie routera
      http://myapple.pl/forum/myapple-pl/informacje/33610-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow

Komentarz

Drukarka jest podpięta pod WiFi. Jak podłącze kablem USB komputer widzi drukarkę. Jak odłączę już niestety nie. Dodam, że pod SL wykrywał drukarkę bez problemu. Znalazłem taki wątek ale niestety bez odpowiedzi https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

jakieś sugestie
        xBOx live - belrum
        cubegames.com.pl
        abbe.com.pl

Komentarz

Jak ją dodajesz? Po IP? Domyślną?
          MacBook Pro - oszczędzam energię.
          MacPro - Lepiej jak jest więcej.
          "Two brains are better than one."

Komentarz

Pracuję...
          X