Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

jak wyłączyć SSL

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak wyłączyć SSL

jak w temacie. mam dwa konta na Mailu na tym samym serwerze i na jednym. na jednym udało mi się wyłączyć SSL n wychodzącej(sam nie bardzo wiem jak) a na drugim nie mogę. może ktoś pomoże

---- Dodano 13-09-2009 o godzinie 10:13 ----
    temat właściwie do zamknięcia, bo poszukałem i znalazłem
    Ostatnio edytowany przez bogoria; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone
    nie krzycz na mnie- sam też kiedyś uczyłeś się:)

Tylko po co? SSL się włącza, jeśli serwer oferuje, a nie wyłącza. Czym jest SSL możesz sobie poczytać tutaj Transport Layer Security - Wikipedia.

Komentarz

Dokładnie, poczytaj najpierw o zagrożeniach związanych z puszczaniem poczty albo czegokolwiek niezaszyfrowanego. SSL to teraz standard przy poczcie, chyba już wszystkie hostingi to oferują. Tak samo lepiej używać ssh o ile serwer oferuje, zamiast ftp.

Wyłączanie SSL skoro działa jest całkowicie bez sensu.
      --- Konto usunięte ---

Komentarz

wyłączyłem, bo miałem wrażenie, że poczta nie jest wysyłana. dopiero uczę się i nie wstydzę się popełniać błędów. po to jest własnie forum, aby mądrzejsi wytłumaczyli. nie wiem,czy o2 udostępnia SSL (zaraz sprawdzę). włączę SSL i będę obserwował. Może ktoś mi wytłumaczy tutaj, dlaczego po przejściu na SL wieszają mi się widgety
        nie krzycz na mnie- sam też kiedyś uczyłeś się:)

Komentarz

Do tego masz osobny wątek.
          ---
          Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
          NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
          NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

Pracuję...
          X