Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Zmniejszanie objętości zdjęcia - czym?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zmniejszanie objętości zdjęcia - czym?

Czym zmniejszyć fotkę - aperture nie ma opcji dopasowania wielkości pliku w bajtach.
    Jaką darmówką mogę nadać fotkom wymaganą wagę?

Na wage zdjecia wplywa kompresja - chcesz powiedziec ze Aparature nie daje mozliwosci wyboru stopnia kompresji? No nie zartuj ...
    instagram - czacha

Komentarz

Ma stopień kompresji. Ale nie ma opcji podania w kilobajtach wielkości pliku docelowego.
      Np. chcę aby fota miała równo 100 kb.

Komentarz

Nawet w Photoshopie CS5 tak sie nie da .. jedynie przy zapisywaniu "pliku do sieci" pokazuje jaki rozmiar bedzie mialo
        instagram - czacha

Komentarz

Download Resize&#039;Em All 1.0.8 Free - Resize all your pictures.

Komentarz

Zamieszczone przez czacha Zobacz posta
            Nawet w Photoshopie CS5 tak sie nie da .. jedynie przy zapisywaniu "pliku do sieci" pokazuje jaki rozmiar bedzie mialo
            a w LR 3 się da.

Komentarz

... ale tez nie jest darmowy
              instagram - czacha

Komentarz

Może za pomocą quicksilver się da do konkretnej wielkości.

Komentarz

W podglądzie można sobie ręcznie ustawić i patrzeć jaki rozmiar będzie mieć wynikowy plik
                  dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
                  http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

Pracuję...
                  X