Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

idisk jak uruchomic ?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• idisk jak uruchomic ?

Mam maca od kilku dni , mam jakis idisk u siebie w systemie , rozumiem ze to jakis dysk online , tylko jak go uruchomic. Jak podaje login i haslo z appstore to wyskakuje blad , jak wchodze na strone idisk.mac.com to odrazu wyskuje okno do logowania , o co chodzi ?

Musisz mieć konto w MobileMe, którego z tego co wiem już nie założysz. Funkcja ma być usunięta w niedługim czasie i zastąpiona iCloud.

Komentarz

1. Skorzystaj z Pomocy Systemowej.
      2. Wujek Google Twoim przyjacielem.

Komentarz

aha no tak , bo na stronie apple pisze ze juz nie mozna zalozyc mobileme, tylko nie wiem po co w takim razie jest ta funkcja w nowych macach.

Komentarz

Zamieszczone przez Darkfutur Zobacz posta
          aha no tak , bo na stronie apple pisze ze juz nie mozna zalozyc mobileme, tylko nie wiem po co w takim razie jest ta funkcja w nowych macach.
          Dla tych, którzy mają takie konto. Będzie działało do 30 czerwca 2012 (bez dopłaty po 30 marca 2012). Swoją drogą to już drugi 3-miesięczny bonus jaki dało Apple od czasu jak mam coś takiego (6 lat).

Komentarz

Pracuję...
          X