Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Itunes nie widzi urządzeń

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Itunes nie widzi urządzeń

  Nie wiem co się stało, zgłupiałem, nagle moj komp przestał widziec urządzenia multimedialne tzn nie widzi nic co podlaczam przez iTunes,
  do wczoraj wszystko działało, a dzisiaj sprawdzałem iPhone 3, 3GS, iPad, dupa, ładowanie jest w iTunes nie widać urządzeń, restartowałem MBPro ( ze snowem ), sprawdziłem 3 kableki, no i nie wiem co moge zrobić ? przywrocic kopie z Time Machine sprzed kilku dni ?

 • #2
  Sprawdź uprawnienia na dysku, ewentualnie zobacz na innym użytkowniku.
  Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

  Komentarz


  • #3
   na innym userze jest dokladnie to samo, a nie wiem o co chodzi z uprawnieniami do dysku ? nic nie bylo zmieniane , skąd taki idiotyczny objaw ?

   Komentarz


   • #4
    Pomogla reinstalacja iTunes, dlaczego ? nie wiem .

    Komentarz

    Pracuję...
    X