Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Nie mogę pobrać żadnego programu

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie mogę pobrać żadnego programu

Hej
    Mam problem z moim Maczkiem. Nie mogę pobrać żadnego programu ani żadnych uaktualnień do programów. Naciskam "Download" , obojętnie na jakiej stronie ( uaktualnienia na stronie Maca i inne (dmg.)) i wyświetla się biała strona, i niby się ładuje ale można tak czekać i czekać i nic się nie dzieje. W lewym dolnym rogu strony jest wyświetlone " Przesyłanie danych z (np.) supportdownload.apple.com.......".
    Problem pojawił się chyba po automatycznym uaktualnieniu (chyba).
    Dla mnie to czarna magia , jestem zupełnie zielona w tych tematach, dlatego proszę o pomoc
    Z góry dziękuje

jeśli klikasz na link,kliknij na niego trzymając chyba wciśnięty Option,i dasz Save as....i zapisz na dysku,miałem ten sam problem po aktualizacji zabezpieczeń....
    Olivetti 500 -> Compaq Pressario 1625 -> Acer Aspire 3680 -> iBook G3 (R.I.P) -> Dell Inspiron 1600 ->MacBook 1.1->MacBook 7.1

Komentarz

Z niektórych stron mogę ściągnąć plik naciskając lewą stronę myszki i zapisz jako ale nie na wszystkich tak się da.
      I dlatego nie jest to rozwiązanie- niestety.
      Smoczy i tak zawsze już będziesz ściągał pliki czy jakoś Ci się to naprawiło?

Komentarz

Pracuję...
      X