Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Polskie znaki. Wydruki, PDF

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polskie znaki. Wydruki, PDF

Witajcie.

Mam pewien problem z polskimi znakami podczas drukowania i w .pdf. Od pewnego czasu podczas zapisu, eksportu do .pdf zamiast polskich znaków mam dziwne znaczki/szlaczki. Jest tak również w czasie wydruków. Drukarka hp 1010. Potrzebuję w miarę pilnej pomocy gdyż wstrzymuje to moją pracę. Trochę googlałem na ten temat ale nic nie znalazłem.

Z góry dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowany przez apple_ladek; [ARG:4 UNDEFINED].

Ktos mial dziwny problem z iTunes z czcionkami podobny do Twojego problemu z pdf i drukowaniem. Napisz w tej sprawie do Gregory lub szukaj go na jego stronie pym playera.

Komentarz

Pracuję...
    X