Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Rejestracja apple

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Rejestracja apple

  Swego czasu rejestrowałem produkty na register.apple.com, teraz chciałbym je przejrzeć. Gdzie znajdę takie informacje? Strona register.apple.com pozwala tylko na rejestrację nowych produktów...

  Pozdrawiam

 • #2
  Nie wiem czy to nie głupie pytanie, ale po co rejestrować produkty na stronie, co nam to daje ?
  Bo słyszeć słyszałem o tym, ale nigdzie tak na prawdę nie mogę wyczytać właściwie po co to wszystko.
  Forum Związki Online - forum.zwiazkionline.pl

  Komentarz


  • #3
   Pomocy--------Mam problem -poniewaz tak sie stalo ze wczoraj dostalem ipod touch, i zalogowalem tylko swoje id ale niepodalem meila a teraz niepamietam hasla-i mam problem gdy chce cos pobrac z netu to pyta o login i o haslo -a ze nie podalem meila wiec mam powazny problem-pomozcie cos zrobic bo 1dzien mam ipoda i juz go zwalilem--prosze o pomoc ponieweaz niemam kompletnego pojecia co zrobic

   Komentarz


   • #4
    Załóż nowe konto apple store bo chyba o to chodzi?

    Komentarz


    • #5
     Zamieszczone przez nips Zobacz posta
     Swego czasu rejestrowałem produkty na register.apple.com, teraz chciałbym je przejrzeć. Gdzie znajdę takie informacje? Strona register.apple.com pozwala tylko na rejestrację nowych produktów...

     Pozdrawiam
     Chodzi o rejestrację sprzętu czy softu ? Ta czynność ma sens jedynie:

     1. W przypadku sprzętu - można sprawdzić jego pochodzenie, czy nie pochodzi np. z kradzieży, lub czy jest objęty gwarancją.

     https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

     2. W przypadku softu Apple - dane podane przy dobrowolnej rejestracji produktu lądują w bazie danych Apple i od tej chwili nabywa się wszystkie prawa i obowiązki wynikające z licencji. Niestety nie wiem gdzie to sprawdzić.
     Ostatnio edytowany przez madmax332; [ARG:4 UNDEFINED].

     Komentarz


     • #6
      Czyli podsumowując nie ma najmniejszego sensu ?
      Forum Związki Online - forum.zwiazkionline.pl

      Komentarz


      • #7
       Tak jak madmax napisał ,dla jednych jest sens, dla innych nie. Czy zarejestrujesz to już twoja wola.

       Komentarz


       • #8
        A takie pytanie, prawie nawet powiązane: w iTunes jest opcja 'authorize' i 'deauthorize'. Kiedyś, jakoś, gdzieś, autoryzowałem inne maszyny, których już nie mam. Jak się dobrać do tej listy i ją ładnie poczyścić?
        ---
        Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
        NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
        NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

        Komentarz


        • #9
         Nie będę robił nowego wątku, skoro jest już podobny, mam taki problem, mam komputer, zarejestrowany na stronie apple.com w support, teraz chciałbym ten komputer przerejestrować, na inne apple ID. Proszę nie pytać, po co. Jest mi to potrzebne, komputer sprzedałem i nabywca bardzo chce mieć go na siebie, by dokupić apple CARE. Czy da się przerejestrować komputer, i jak tak to jak?

         Komentarz

         Pracuję...
         X