Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Znaczek Funta

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Znaczek Funta

  Szukalam nie znalazlam :/

  Maczka 10.5 zakupilam w UK na cyferce 3 na klawiaturze mam znaczek funta... i DLACZEGO do jasnej ciasnej jak wciskam 3 i ctrl tudziez shift albo cmd lub alt do mi wychodzi to o: # albo to €

 • #2
  zakładam, że to przez to jaką masz ustawioną klawiaturę
  dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
  http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

  Komentarz


  • #3
   W takim arzie co powinnam zrobic? W istawieniach klawiatury nie ma nic takiego...

   Komentarz


   • #4
    ustawienia, narodowe, menu klawiatura. wybierasz sobie klawiaturę UK i znikają polskie znaki a dostajesz funta chyba lepiej dać wstaw znak w ofiice i skopiować sobie go gdzieś
    Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
    MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

    "w ogóle" piszemy osobno!!

    Komentarz


    • #5
     cmd+option+T (czyli inaczej Edycja -> Znaki specjalne) otwiera liste ze znakami specjalnymi, tam masz wszystko. Dziala w kazdym normalnym programie.

     Komentarz

     Pracuję...
     X