Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

FAT32 pen drive i pliki wieksze niz 4GB

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• FAT32 pen drive i pliki wieksze niz 4GB

witam,

Moze sie okazac to pytanie lamerskim z deka, ale troche szukalem, czytalem i jakos nie mam rozwiazania :/
    Mam duzego pedndrive (do przenoszenia danych i ogladania filmow) 16GB na FAT32 chce przeniesc pliki wieksze niz 4GB,
    obrazy ISO oraz filmy w .mkv z mac do win

Oczywiscie nie moge tego zrobic z wiadomych ograniczen FAT32.

I teraz co zrobic? Jest jakies wyjscie? Mozna pena przerobic na NTFS, ale moje dvd czyta tylko FAT32...
    jest jakies wyjscie?

aa.. nie możesz mieć pendriv'a w NTFS, a dysk twardy FAT32?
    na pendrive masz swój "mały magazyn" a jeśli chcesz coś nagrać przenosisz na FAT .. i wiadomo Burn.

Komentarz

FAT32 ale podzielić plik.
      --- Konto usunięte ---

Komentarz

Pena na NTFS nie moge bo mi DVD go nie zobaczy ani tez nie zapisze na nim pliku z mac
        naprawde nie ma zadnej opcji poza dzieleniem plikow :/
        gdzies mi sie obilo o uszy ze jest jakis nowy FAT rozszerzony? jakis myk pozwalajacy na wiecej niz 4GB?
        czyto jakas glupota fejkowa

Komentarz

Mam ten sam problem. PS2, które używam jako odtwarzacz DVD niestety nie obsługuje systemu plików NTFS, więc muszę "marnować" mojego pendrive 16GB z systemem FAT32. Na szczęście mam dysk przenośny na USB, którego używam do transportu dużych plików.

Zostaje Ci chyba tylko dzielenie plików.

Komentarz

No coz pozostaje w takim razie dzielenie, dzieki, niestety jest kolejny problem
            Kur** je*** windows7 nie kopiuje duzych plikow z pendrive... po 3 latach z macos kupilem asusa eeepc z win7 i od razu same problemy
            wiem, ze to nie to forum, tak sobie tylko jecze, bo mnie szlag trafia fak!

Komentarz

Pracuję...
            X