Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Nie wyswietlaja sie niektore strony na koncie zarządzanym lub standard

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Nie wyswietlaja sie niektore strony na koncie zarządzanym lub standard

  Witam
  mam taki problem - na iMac'u z Leopardem chce wlaczyc nadzor rodzicielski na jednym z kont. Probowalam i dziala, ale np. nie mozna sie zalogowac do poczty gmail. W wyszukiwarce google wpisuje jakies slowo, ktore domyslnie powinno byc zablokowane dla dziecka i to dziala - jest napis o administracji itp. Chcac zalogowac sie do poczty gmail jest komunikat o błędzie serwera. Probowalam sprawdzic zalogowac sie do poczty onet i ona dziala. Na koncie standard z wylaczonym nadzorem rodzicielskim dzieje sie to samo (restartowalam kompa). Tylko na koncie administratora glownego oraz jak zmienilam konto zarządzane na administratora - dziala poczta gmail.

  Czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje? Jak moge zarzadzac kontem uzywajac nadzoru rodzicielskiego do zablokowania niecenzuralnych i niebezpiecznych tresci, rownoczesnie z mozliwoscia logowania sie do poczty gmail?

  Pozdrawiam
  Ostatnio edytowany przez marcyshan; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X