Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Jak odzyskać dane z dysku USB time machine

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak odzyskać dane z dysku USB time machine

Witam
    Na razie nie mam żadnego problemu ale chciałbym się zabezpieczyć
    Używam dysku USB do time machine. Co będzie jeśli macbook się zepsuje i oddam go do naprawy ? Czy jest jakaś możliwość odzyskania zdjęć, muzyki, kontaktów z książki adresowej i emaili na innym komputerze PC gdy nie będę mial dostępu do mojego macbooka ?

Time Machine możesz używać na Macu tam nawet jest specjalnie formatowana partycja dysku,
    na format makowy Mac OS Extended więc na pececie nie będziesz mógł tego zrobić, na macu wystarczy włożyć płytę systemową którą masz razem przy zakupie komputera wystartować i włączyć z niej Time Machine aby odzyskać dane można sobie wybrać nawet który robiony backup.

Komentarz

Na PC możesz zainstalować program MacDrive - wtedy PC będzie odczytywał dyski sformatowane na system plików Mac OS Extended i bez problemu "wyciągniesz" odpowiednie dane z kopii
       MBP 15" 2,53GHz/8GB RAM/SSD 128GB/NVIDIA 9600M GT 512MB, iMac G3 DV, iBook G4 12"
       iPod - kilka, małe muzeum
       iPhone 5 16GB - Black&Slate  iPad Air 16GB Wi-Fi+Cellular - Silver

Komentarz

Zamieszczone przez vinci Zobacz posta
        Na PC możesz zainstalować program MacDrive - wtedy PC będzie odczytywał dyski sformatowane na system plików Mac OS Extended i bez problemu "wyciągniesz" odpowiednie dane z kopii
        Dziękuje O to mi chodziło
        Wyciągnę nawet zdjęcia z iPhoto ? W którym miejscu zapisane są kontakty książki adresowej ?

Komentarz

Sprawdź.
          [I]Witos[/I]

Komentarz

Pracuję...
          X