Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

szukam skypa

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szukam skypa

Czy ktos miglby mi powiedziec czy instnieje Skype na Maca ale po polsku? Bo na Windows mialem polska wersje a na Maca nie moge znalezc, bylbym wdzieczny za linka.

Pobierz Skype Beta dla Mac OS X Jest to beta, ale działa stabilnie.

Komentarz

Pomijając drobne błędy raz na pięć połączeń
      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla non eros. Sed eget est at dolor pretium egestas. Mauris elementum iaculis sem. Donec eu elit ut enim feugiat faucibus. In hac habitasse platea dictumst. Fusce neque risus, viverra in, ultricies nec, dictum nec, nunc.

Komentarz

U mnie działa doskonale, żadnych błędów nie znalazłem a moi rozmówcy donoszą mi, że mam lepszy obraz niż na wersji 2.7

Komentarz

Jakość się poprawiła, racja.
          Podobnie z transferem danych. Lepsza kompresja przy zachowaniu, a nawet polepszeniu, jakości obrazu i dźwięku
          Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla non eros. Sed eget est at dolor pretium egestas. Mauris elementum iaculis sem. Donec eu elit ut enim feugiat faucibus. In hac habitasse platea dictumst. Fusce neque risus, viverra in, ultricies nec, dictum nec, nunc.

Komentarz

Ja u siebie zainstalowałem tę Betę i póki co działa stabilnie i bez zastrzeżeń, a przez kilka dni skype chodzi u mnie non stop.
            pozdrawiam
            Rodagon

Komentarz

SD99-dzieki ogromne! juz sciagam,mam nadzieje ze nie bedzie sie wieszal.pozdrawiam

Komentarz

betę mam od pojawienia się i działa bardzo dobrze, ale na tigerze się rozłącza
                Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
                MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

pod leopardem dziala super...... zadnych problemow
                  once u go mac, u'll never go back 8)

Komentarz

Sorki za odświeżanie.Prawdopodobnie do dzisiaj namiętnie szuka na googlach "skajp na mackintosha"
                    bylbym wdzieczny za linka.
                    Trzeba użyć szarych komórek

Komentarz

Pracuję...
                    X