Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Zamienione Z i Y. Jak to przestawic? Pomocy

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamienione Z i Y. Jak to przestawic? Pomocy

Witam, problem polega na tym, ze wciskajac klawisz Y pokazuje sie literka Z i odwrotnie. Jak to zmiwnic w systemie? Pomocy! Szlag mnie trafia!

Kliknij lewy Shift+Ctrl i powinieneś mieć już wszystko dobrze. Oczywiście jest to tylko zmiana ustawień klawiatury. Poszukaj w preferencjach systemowych języka i zmień klawiaturę na polska, a resztę wyłącz. Miałem kiedyś ten sam problem.
    Ostatnio edytowany przez KuboX; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

przełącz klawiaturę na polską programisty (polish pro)
      .Apple PowerBook G4 1.33 GHz 17"
      .Apple MacBook Pro C2D 2.5 GHz 17"
      .Apple iPhone 4s 32GB
      .Apple MacBook Pro Retina i7 2.3Ghz 16GB RAM 15"

Komentarz

To pro jest od programist a nie od professional?

Komentarz

tak tzw. układ polski programisty
          Pozdrawiam
          Daniel

Komentarz

Zamiana liter wynika z ustawień układu klawiatury "Polski maszynistki" lub też w dzisiejszych czasach częściej pojawiające sie określenie po prostu "Polski" Poprawne dla ciebie to ustawienie "Polski Pro"

Problem z układem "maszynistki" polega na tym iż maszyny do pisania oraz polsko języczne klawiatury posiadają zamienione te dwa klawisze.

PS. Obiła mi się ostatnio o uszy plotka iż apple planuje wznowienie produkcji polskich klawiatur w wersji aluminiowej. jest w tym jakaś prawda?

Pozdrawiam.
            Ostatnio edytowany przez kjanicki; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez kjanicki Zobacz posta
              Obiła mi się ostatnio o uszy plotka iż apple planuje wznowienie produkcji polskich klawiatur w wersji aluminiowej. jest w tym jakaś prawda?
              Wznowić? To Apple już ich nie produkuje? Przecież są dostępne — dla chętnych.
              Translation Defense: gra do ćwiczenia słówek angielskich, japońskich…
              earnTracker: program do wyceny pracy
              TMX Assistant: program do edycji i przeszukiwania pamięci tłumaczeń

Komentarz

Witam, wznawiam wątek, Ponownie mam problem z układem klawiatury. Tym razem podmienione są klawisze z y nawet po zmianie ustawień wg waszych porad. Pisząc ten post wszystko jest ok, poskie znaki, układ y z. Natomiast w samym systemie np. wpisując cokolwiek w menu start (windows 7) klawisze te są wciąż podmienione. Co zrobić? Ktoś ma jakiś pomysł?

Komentarz

Ctrl+shift.

Komentarz

No bez jaj, co to robi niby w tym dziale?
                    ---
                    Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
                    NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
                    NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

Pracuję...
                    X