Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Jak usunąć konto użytkownika?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak usunąć konto użytkownika?

Witam,

Odebrałem z serwisu Macbooka z założonym dodatkowym kontem użytkownika, które pojawia się podczas uruchamiania systemu gdy pojawia sie obraz logowania. Wygląda to tak, że jak oddawałem komputer do serwisu miałem jedno konto - nazwijmy je "Jan Kowalski" - admin, a po odebraniu kompa doszło mi konto "Inne". Proszę o podpowiedź jak zrobić, żeby podczas uruchamiania komputera i przejsciu do strony logowania nie mieć dwóch kont. Chcę się pozbyć konta "inne". Wchodziłem w Preferencje systemu/konta ale tam jest tylko konto tz. Jan Kowalski/administrator i konto Gościnne/wyłączone. Nigdzie żadnej wzmianki o koncie/profilu/loginie "INNE". Jak po uruchomieniu komputera klikam w niechciane konto pojawia sie miejsce na wpisanie loginu i hasla i za zadne skarby nie moge sie na obce konto zalogowac. Inna sprawa ze powinnienem to zglosic przy odbiorze kompa z serwisu, jednak tego nie zrobilem i brdzo prosze o rade co z tym fantem zrobic. Dziekuje.

Konto jest jedno, twoje. Inne to nie jest konto tylko opcja umożliwiająca zalogowanie się na konto kt&#243;re nie jest widoczne na liście, np System Administrator.

Komentarz

dziękuję za wyjaśnienie.czy mozna ta opcje usunac. chcialbym zeby bylo tylko jedno konto moje czyli admin.wczesniej tej opcji nie mialem i chialbym zeby tak nadal pozostalo.

Komentarz

a w ustawieniach-> konta nie możesz wywalić?
        Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
        MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

tak jak m&#243;wiłem wchodziłem w preferencje/konta i za żadne skarby nie mogę odnaleźć tam tego konta/opcji INNE a co za tym idzie usunąć.może jest jeszcze jakieś inne miejsce , z kt&#243;rego można usunąć to konto? - ja go nie odnalazłem.dziękuję za odpowiedz.dalej czekam na podpowiedź co ztym zrobić.pozdrwiam.

Komentarz

a tam gdzie "+" i "-" ?
            STEVE JOBS JUST BOUGHT AND SOLD YOU THREE TIMES

Komentarz

Pozycja „Inne” w oknie logowania pojawia się dlatego, że Pan Serwisant lub Pani Serwisantka
              założyli konto użytkownika root w systemie. Nie jest ono widoczne w Preferencjach systemowych.

Jak chcesz je wyłączyć, to otwórz Narzędzie katalogowe (jest w katalogu /Programy/Narzędzia),
              kliknij w kłódkę, podaj nazwę i hasło, po czym wybierz z menu Edycja > Wyłącz użytkownika root.
              Translation Defense: gra do ćwiczenia słówek angielskich, japońskich…
              earnTracker: program do wyceny pracy
              TMX Assistant: program do edycji i przeszukiwania pamięci tłumaczeń

Komentarz

dziękuję serdecznie Wszystkim za odpowiedzi - szczeg&#243;lnie Gregoremu. Jak tylko będę przy Maczku spr&#243;buję się zastosować do polecenia.Pozdrawiam

Komentarz

Witam mam taki sam problem jak użytkownik "pilecki".
                  Wyłączyłem konto root ale nadal nie mogę usunąć konta administratora które powstało w serwisie.
                  Proszę o pomoc.

Komentarz

Pracuję...
                  X