Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Problem z instalacją drukarki hp photosmart c3180

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problem z instalacją drukarki hp photosmart c3180

Witam

Mam poważny problem z zainstalowaniem drukarki hp photosmart c3180
    Gdy wgrałem instalke to owszem programy się zainstalowały, ale potem setup assistant
    nie widział żadnej drukarki (mimo że była podłączona przez usb i włączona)
    odinstalowałem oprogramowanie (w plikach aplikacji był deinstalator),ściągnąłem nowsze
    oprogramowanie i tutaj to samo, setup assistant nie widział żadnej drukarki.
    Może problem jest w tym że pierwszy raz jak instalowałem, to drukarkę włączyłem
    dopiero po zainstalowanie softa po uruchomieniu setup assistanta, a w instrukcji
    do drukarki było żeby najpierw włączyć drukarke i podłączyć przez usb a potem zacząć
    instalacj, ale jak odinstalowałem softa i zrobiłem zgodnie z zaleceniem to to samo
    Bardziej wydaje mi się problem leży w tym, że jak podłączam drukarke przez usb to żadnej reakcji ze strony os x, a w windowsie np. była traktowana jako pamięc usb, więc może przyczyną jest to że wogóle os x nie widzi tego sprzętu.
    Sprawdzałem w ustawieniach drukarki w preferences i tam też nie widzi żadnego hp ani też jakiejkolwiek innej drukarki.
    Jestem świeżym użytkownkiem maca, bo dopiero od tygodnia, byłbym wdzięczny za pomoc,
    bo niezbędnie potrzebuje korzystać z drukarki jak i skanera.
    aha mam os x 10.4.11. iMac 20" intel duo core.
    dzięki

na liście drukarek jej nie ma? nie możesz ręcznie jej wybrać? podłączałeś przez inne porty usb?
    Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
    MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

pr&#243;bowałem przez inne porty usb podłączyć - to samo, na liście drukarek też jej nie ma

Komentarz

używam tej samej drukarki pod 10.5.5 i nie mam z nią żadnych problemów a jeśli nie widzisz jej na liście drukarek pod 10.4.x to pociągnij sobie sterowniki do HP ze strony Appla - powinno zagrać.

Komentarz

Pracuję...
        X