Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, aby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

UWAGA! Dział Programy istnieje i należy z niego korzystać!

Proszę NIE PYTAĆ o pojedyncze programy w dziale 'Systemy Operacyjne'. Jeśli masz problem z Chrome/Safari/Mail/Photoshopem/czymkolwiek, to nadal jest to problem z tylko jednym softem, a NIE całym systemem.

Źle założone tematy będą przenoszone (czasami bez żadnej informacji), za recydywę nagradzamy punktami karnymi.
Zobacz więcej
See less

Najlepsza przeglądaraka internetowa??

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najlepsza przeglądaraka internetowa??

Witam wszystkich,
    zastanawiam sie jaką przegladarkę możecie polecić na maca???
    Chodzi mi o przegladark dzięki której byłaby możliwość ogladania filmów w internecie, obsługujaca format active x??
    Z góry dziekuje za rady.
    mlepszy
    pzdr

Chyba tylko IE obsługuje ActiveX zo do film&#243;w to polecam aplikacje flip4mac do obsługi .wma i .wmv
    Brainstorm Lab Blog

Komentarz

oczywiście, że tylko IE obsługuje ActiveX - to jest wspaniała technologia MS only

chyba każda przeglądarka opr&#243;cz IE jest dobra, reszta to już osobiste preferencje
      dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
      http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

Na Maku trzeba miec pod reka kilka przegladarek. Bo na codzien sprawdza sie Safari, ale niektore rzeczy pod Safari nie pojda i wtedy trzeba miec inne przegladarki tylko dla pewnych stron. JEdnej uniwersalnej nie ma

Komentarz

Na safari dotychczas nie otworzyły mi się może trzy strony. To wcale nie odbiega od normy, nawet IE i FireFox nie otwierają niekt&#243;rych stron. Poza tym przyczyną jest spos&#243;b pisania stron, jak są napisane kiepsko to może się tak zdarzyć. Wszystkie ważne rzeczy się otwierają, a nawet więcej, dlatego spokojnie wystarczy Safari. Ale oczywiście wyb&#243;r przeglądarki, jak napisał Roberto, to kwestia osobista.
          Ostatnio edytowany przez Witos; [ARG:4 UNDEFINED].
          [I]Witos[/I]

Komentarz

mi do gustu przpadła jakieś&#160;10 lat temu Opera i tak zostało pościągaj sobie Firefox, Operę, i co tam jeszcze masz do ściągnięcia z przeglądarek, potestuj i zobacz, kt&#243;ra najbardziej będzie Ci odpowiadała

Komentarz

Safari sprawdza się najlepiej. Szybciutko chodzi, strony otwierają się błyskawicznie! Ma problemy z niekt&#243;rymi stronami. Z tego co zauważyłem to niekt&#243;re strony bank&#243;w on-line itp. Do tych cel&#243;w polecam Firefoxa (szkoda tylko że nadal pamięciożerny )

Komentarz

Ja mam firefox 3 beta 3 i nie mogę powiedzieć że jest pamięciożerny. Zużywa mniej pamięci niż safari.
                Na co dzień używam safari i firefox właśnie.

A od kilku dni bawię się przeglądarką ICab
                Stronka producenta: iCab - Internet Taxi for the Mac
                Ostatnio edytowany przez Therioon; [ARG:4 UNDEFINED].
                Mac&Pc w jednym stali domu.

Komentarz

Zamieszczone przez Therioon Zobacz posta
                  Ja mam firefox 3 beta 3 i nie mogę powiedzieć że jest pamięciożerny. Zużywa mniej pamięci niż safari.[/url]
                  Nie wiem jak jest z wersją 3 bo mam ostatnią stabilną i widze jak zabiera pamiec

Komentarz

Zamieszczone przez roro Zobacz posta
                    Nie wiem jak jest z wersją 3 bo mam ostatnią stabilną i widze jak zabiera pamiec
                    potestuj 3 - naprawde cool

Komentarz

Na maku dobrze dziala jedynie Safari. Inne to jakies ociezale kloce z opera i jej 30 podkokami przy uruchamianiu na czele. Nawet lisek jest jakis traki niedorobiony.

Komentarz

wyszla przed chwila FF3 beta 4 wyglada jeszcze lepiej niz beta3! i jeszcze pewniej chodzi

Komentarz

IMO wygląda paskudnie, ale o gustach...

Komentarz

A wg The Acid3 Test najlepsza jest safari z Webkit

Acid3 to aktualnei najbardziej wymagający test standard&#243;w dla przeglądarek internetowych. Generalnie teścik ma duży respect Opera moja ma co prawda 46pkt ale i tak ją lubię i używam. A IE7 u mnei na XP zdobył bagatela 12pkt :P
                            "[FONT="Trebuchet MS"]Całe życie, właśnie tak - po szyję w gównie a nad głową pioruny, zawsze tak było...[/FONT]" ;)

Komentarz

no najnowszy WebKit ma 90/100 - fakt

jeżeli chodzi o wsparcie dla standard&#243;w, css3, szybkość itp. to WebKit miecie konkurencję

nowa opera ma już coś koło 67, Fx3 ma 66 chyba, więc nie jest źle

a jeżeli chodzi o Acid3 i IE to IE5.5 przebija IE6 i 7, jednak beta 8 ma już na szczęście lepszy wynik (17?)

jednak dla większości (nowych, nowoczesnych?) stron i przypadk&#243;w, czy to Fx, czy to Opera czy to WebKit - nie ma znaczenia

Komentarz

Pracuję...
                              X