Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Darmowy program do ściągania plików video z YouTube

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Darmowy program do ściągania plików video z YouTube

Właśnie ukazała się koleja wersja darmowego programu Free YouTube Downloader służącego do ściągania plików video z serwisu YouTube. Można go pobrać tu

do podobnych zastosowań - Media Snap

Komentarz

Dla mnie tam najwygodniej japco+alt+a, skopiować plik, ktory ma kilka mega (czyli plik z filmem) poprzez japco+c i wkleić go do listy pobierania (japco+v po wciśnięciu japco+alt+L).
      Jazda na motocyklu, to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu

Komentarz

yyy ten sam efekt tylko że jeszcze szybciej to jabłko+alt+a spojrzeć co ma najwięcej mege i 2x w to kliknąć i pobieranie już zaczęte.

Komentarz

moja metoda jest uniwersalniejsza - na youtube wystarczy dwuklik, by zacząć pobieranie, ale na niekt&#243;rych stronach w safari pojawia się dłuuugi plik tekstowy...
          Jazda na motocyklu, to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu

Komentarz

nie wiem nie spotkalem jeszcze strony gdzie by nie dzialalo, a swoją drogą nie sprawdzałem z youtube

Komentarz

Wszystko jest ładnie i pięknie, Wasza metoda działa świetnie, ale ma zasadniczy minus - plik zapisuje się w formacie .flv, a tym samym, aby go wgrać do iPoda, należy użyć osobnego programu do dekodowania. A tak taki Media Snap załatwia wszystko za jednym razem.

Komentarz

Najlepsza metoda ściąganie plik&#243;w z YT w formacie mp4
                KeepVid: Download videos from Google, Youtube, iFilm, Putfile, Metacafe, DailyMotion!

Przyjmuje nawet "&fmt=18"!
                [COLOR="Green"]Player: iPod Shuffle 2Gen, iPod Nano 3 gen.[/COLOR]
                [COLOR="DarkRed"]Mac Mini; 1,83Ghz Intel Core Duo; 1024Mb RAM; 80GB HDD; Superdrive; Mac OS X 10.4 Tiger[/COLOR]
                http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

Komentarz

Pracuję...
                X