Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJPoszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

[Rysunek Techniczny] freeware - czy jest?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • [Rysunek Techniczny] freeware - czy jest?

  Witam!
  Poszukuje programu do tworzenia rysunków technicznych. Nie musi być bardzo rozbudowany, ale przyjazny dla użytkownika.

  Najchętniej freeware, ewentualnie jakiś płatny, ale nie o wysokim koszcie.

 • #2
  Sprawdź tutaj .

  Komentarz


  • #3
   krismiszcz, kiedyś dawno dawno temu zajmowałem się rysunkiem technicznym i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Ci QCad
   Co prawda może trochę denerwować ludzi obciążonych genetycznie pracą w AutoCAD-zie, ale po przyzwyczajeniu okazuje się, że jego interfejs jest bardzo prosty, czytelny i wygodny.
   Nie stwierdziłem w nim jakichś poważnych braków w porównaniu do bardzo drogiego windowsowego odpowiednika, jeśli chodzi o rysunki 2D.

   Z tą freeware-owością jest trochę gorzej. Wersja demo, dostępna za darmo, ma wbudowany mechanizm wyłączający program co 10 minut, ale program ładuje się szybko, więc trzeba wyrobić w sobie nawyk częstego zapisywania i można się przyzwyczaić. Wersja pełna kosztuje 28USD, czyli nie tak znowu drogo, a zważywszy na ceny, jakimi nas raczy Autodesk za swój pakiet (ok. 22-24 tys. zł) praktycznie za darmo!
   [IMG]http://www.ghnet.pl/~beru/propaganda/text-mode-userbar.png[/IMG]
   [IMG]http://www.ghnet.pl/~beru/propaganda/nihongo-tsukai-userbar.png[/IMG]

   Komentarz


   • #4
    Wielkie dzięki Potestują pare dni i pomyśle w który zainwestować. jeszcze raz dzięki !! 8)

    Komentarz

    Pracuję...
    X