Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Program do ściągania i konwersji muzyki z youtube do mp3

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Program do ściągania i konwersji muzyki z youtube do mp3

Witam.
    Szukam programu którym mógłbym wyciągać muzykę w formacie mp3 z filmów w serwisie youtube. Znalazłem software firmy Xilisoft, ale niestety nie jest on darmowy.
    <Ten Zły i Niedobry> "A za formę 'neta' powinna być minimum kara chłosty."

jDownloader

Komentarz

Mam go ale nie wiedziałem że potrafi ściągać i konwertować muzykę z youtuba. lol
      Ostatnio edytowany przez tbadoo; [ARG:4 UNDEFINED].
      <Ten Zły i Niedobry> "A za formę 'neta' powinna być minimum kara chłosty."

Komentarz

można bez instalowania programu i zapychania pamięci... np. Convert Youtube to MP3 & Download Youtube Videos - Free Downloader często używam.
        no ale jak chcesz.

Komentarz

Pracuję...
        X