Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

potrzebuję programu do pobierania video z YouTube

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• potrzebuję programu do pobierania video z YouTube

potrzebuję program do pobierania i konwertowania filmów z YT tak aby były do oglądania na iphonie.

Zainstaluj dodatek do Firefox lub Safari.

Komentarz

MacTubes, http://www.getmiro.com/

Komentarz

Albo też zainstaluj sobie YouTube Video Graber

Komentarz

Albo dopisuj do początku adresu 'kick.
          ---
          Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
          NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
          NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

Znalazłem jeszcze darmowy ClipGrab - Download online videos with ClipGrab!

Komentarz

Flash Video Downloader 2 oraz Handbrake do konwersji. Oba programiki proste i fajnie smigaja na maczku
              Komputer:  iMac 24" 3.16 GHz 8GB RAM
              OSX 10.6.7 Snow Leopard
              Odtwarzacz:  iPod
              Telefon:  iPhone 3G 8GB

Komentarz

Polecam rozszerzenie do Safari 5: YouTube downloader tool - Fastesttube!. Pozwala na pobieranie wideo w formacie MP4. A gdyby pojawiła się konieczność konwersji do iPhone'a, to wykona ją np. PYM Player. No i można też użyć programu MiTube i pobierać wideo z YouTube bezpośrednio na iPhonie.
                Translation Defense: gra do ćwiczenia słówek angielskich, japońskich…
                earnTracker: program do wyceny pracy
                TMX Assistant: program do edycji i przeszukiwania pamięci tłumaczeń

Komentarz

mactubes przestał mi działać wlasnie
                  obczaję ten Miro, dzięki

---------- Wpis dodano o 00:32 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:29 ----------

O szacun !
                  właśnie o takie coś jak MiTube mi chodziło !! ze ja tego nie znalem wcześniej !

Zamieszczone przez Gregory Zobacz posta
                  Polecam rozszerzenie do Safari 5: YouTube downloader tool - Fastesttube!. Pozwala na pobieranie wideo w formacie MP4. A gdyby pojawiła się konieczność konwersji do iPhone'a, to wykona ją np. PYM Player. No i można też użyć programu MiTube i pobierać wideo z YouTube bezpośrednio na iPhonie.

Komentarz

witam wszystkich czy ktos wie moze o jakims programie do zrzucenia muzyki z ipoda 160gb classic na compa tak by aktualizowac na nowo biblioteke itunes i wrzucic n nowo muze na ipoda i ewentualnie filmiki poniewaz po podlaczeniu ipoda wyswietla mi ze ipod jest zsynchronizowany z inna biblioteka program na widowsa komp PC. Z gory dziekuje za info

Komentarz

JDownloader

Komentarz

przecież w safari ma sie to za darmo. Wystarczy:
                        1. otworzyc youtube w osobnym oknie
                        2. wejsc w okno activity - przyjrzeć sie, który plik jest najwiekszy
                        3. skopiowac pokazany adres i go ściągnąć

Nie potrzeba ŻADNYCH dodatkowych narzedzi

Komentarz

Sposób znany, ale troszkę mało wygodny z tym przedzieraniem się przez linki. Jeśli są wygodniejsze programy załatwiające sprawę jednym klikiem to czemu by z nich nie skorzystać, jak np. Videobox.
                          --- Konto usunięte ---

Komentarz

Pracuję...
                          X