Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJPoszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Firefox - usuwanie linków

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Firefox - usuwanie linków

  Witam
  Mam pewien problemik z Firefox'em. Otóż nie wiem, jak usunąć linki z paska zakładek (tego na górze). W winzgrozie poprostu klikało się prawym przyciskiem i usuń, a w macosie...?
  Aha, i jeszcze jedno - czy jest jakaś kombinacja klawiszy odpowiadająca delete'owi?

 • #2
  Tutaj jest tak samo - prawy i Delete
  A kombinacja klawiszy (w laptopach) odpowiadających za Delete to Fn+Backspace
  facebook @tomaszwyka | twitter @tomasz | instagram @code

  Komentarz


  • #3
   No dobra, te linki, kt&#243;re mam na pasku pięknie się usuwają. Teraz problem jest z tymi, kt&#243;re nie mieszczą się na pasku i znajdują się w rozwijanym menu.

   Komentarz

   Pracuję...
   X