Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJPoszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

problem z Thunderbird - brak opcji - wyślij plik w usługach findera

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • problem z Thunderbird - brak opcji - wyślij plik w usługach findera

  Witam z konieczności zmuszony jestem używać Thunderbirda i odczuwam brak opcji znanej z Windows w menu kontekstowym "wyślij plik adresata poczty" która odpala domyślny program pocztowy z otwartym oknem nowej wiadomości, która ma załączony wybrany wcześniej plik.
  Tak jest w Windzie. W Macu z tego co wiem mamy do dyspozycji w programach mail.app i operamail usuge findera wyslij plik do ale nie m czegoś takiego dla thunderbira.
  Znalazlem EmailCM fajna rzecz ale powiela to jedynie funcjonalnosc usług findera - moze dalo by sie przerobic wewntrzny skrypt. Slyszalem ze automator dal by taka mozliwosc ale po po paru probach nie udalo mi sie stworzyc takiego work-flow.
  bardzo proszę o pomoc

 • #2
  A jak przeciągniesz plik na ikonkę Thunderbirda w Docku?
  Powinien otworzyć się program z oknem nowej wiadomości i załączonym plikiem.
  facebook @tomaszwyka | twitter @tomasz | instagram @code

  Komentarz

  Pracuję...
  X