Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

BluePhoneElite2 - nie moge odczytac przychodzacych wiadomosci na kompie;(

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• BluePhoneElite2 - nie moge odczytac przychodzacych wiadomosci na kompie;(

tak jak w tytule, nie mam pojecia co zrobic bym mogl w tym programie odbierac na kompie przychodzace do mnie smsy, pisac moge, dochodza, natomiast odczytac moge jedynie na telefonie. przesledzilem preferencje i nic, moze ktos z uzytkownikow tego programu pomoze mi rozwiazac problem...? pozdr.
    FOTOGRAFIA i Apple;)

www.nowyfotoart.pl

A sprawdzałeś na stronce producenta, czy Tw&#243;j telefon jest kompatybilny? :>
    NIE pomagam przez Skype/PW.

Komentarz

Zamieszczone przez equinoxe Zobacz posta
      A sprawdzałeś na stronce producenta, czy Twój telefon jest kompatybilny? :>
      oczywiscie, ze kompatybilny
      FOTOGRAFIA i Apple;)

www.nowyfotoart.pl

Komentarz

A jak masz ustawione te preferencje?:

Zrzuty ekranu

Pierwszy obraz to jak się do nich dostać, a drugi konkretne ustawienie.
        Krzysztof Hara Harężlak

Komentarz

hmmm... dziwna sprawa, u mnie w Call Log Sync i Date + Time Sync pisze: "service is not supported" oraz te 2 funkcje sa szare, czyli nieaktywne, jak je aktywowac...? pewnie stad sie to bierze...;( co powinienem zrobic by smsy dzialaly w dwie strony?
          FOTOGRAFIA i Apple;)

www.nowyfotoart.pl

Komentarz

A plugin oczywiście masz włączony? Może i głupie pytanie, ale wolę się upewnić.

Link pluginy BluePhoneElite2

A jaki telefon, a może kt&#243;ry z tych z podpisu?
            Krzysztof Hara Harężlak

Komentarz

Zamieszczone przez Hara Zobacz posta
              A plugin oczywiście masz włączony? Może i głupie pytanie, ale wolę się upewnić.

Link pluginy BluePhoneElite2

A jaki telefon, a może który z tych z podpisu?
              plugginy mam wlaczone, w dodatku wszystkie...;( a tel. to nokia 8800 arte sapphire, powoli sklaniam sie ku temu, ze po prostu ten model nokii obsluguje smsy tylko w jednym kierunku...! ;(
              FOTOGRAFIA i Apple;)

www.nowyfotoart.pl

Komentarz

No wiesz co??? Przecież dokładnie to masz napisane na stronie producenta:
                Mira Software, Inc. :: BluePhoneElite 2 :: Compatibility
                Wybierz Nokia 8800 Arte na liście i po prawej zobaczysz odpowiedź... Pisałeś, że kompatybilny, ale nie przyszło mi do głowy sprawdzać poprawności tej informacji... Jeśli angielski jest problemem, to właśnie tam jest napisane, że z tym telefonem możesz tylko wysyłać SMSy przez BFE2, a odczytywać p&#243;ki co nie można
                Krzysztof Hara Harężlak

Komentarz

ale lipa..., a stawalem juz na nie powiem na czym..., dzieki;(
                  FOTOGRAFIA i Apple;)

www.nowyfotoart.pl

Komentarz

Nie ma za co Sam używam BFE2 i wszystkim go polecam Tw&#243;rcy robią wciąż postępy. Z moim K750 też coś swego czasu nie działało, a po kt&#243;rymś update, poprawili i to, choć to niezbyt najnowszy telefon
                    Krzysztof Hara Harężlak

Komentarz

Pracuję...
                    X