Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJPoszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Jak zainstalować wygaszacz ekranu?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Jak zainstalować wygaszacz ekranu?

  No właśnie - pytanie jak w temacie. Ściągnąłem sobie ostatnio wygaszacz ekranu, otwarłem obraz dysku - w środku był plik z rozszerzeniem .saver . Klikam dwa razy i nic - nie widzę go w preferencjach. Jak to cudo zainstalować?
  Check it out - iwish.pl

 • #2
  Po kliknięciu na plik z wygaszaczem - każdy "nowy" powinieneś znaleźć w: Preferencje Systemowe --> Desktop & Screen Saver. Tam wybierz opcję Screen Saver i potem - z listy po lewej na samym dole. Każde nowe zapisują się pod tą "kreską" na tej liście alfabetycznie, nie trzeba ich instalować.

  Komentarz


  • #3
   Dzięki
   Check it out - iwish.pl

   Komentarz

   Pracuję...
   X